Pobrałem DiabloMod 5.8a ze strony ********.pl Zrobiłem wszystko jak należy czyli dałem pliki diablomod'a do addons tam gdzie powinny się znajdować . A robię to na serwerze HLDS , czyli stawiam na własnej maszynie . I gdy gramy z kumplami i piszemy komende /klasa to nie wyskakuje nam wybór postaci... dlaczego tak się dzieje co jest źle? Wszystko działa /info , /komendy , /item , /drop itp , ale nie można w żaden sposób wybrać klasy bo nawet wybór klas się nie pokazuje.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
DiabloMod 5.8a [POMOC]
Temat rozp. najunet, 21.06.2009 21:58
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 21.06.2009 21:58
Witam wszystkich forumowiczów !
Pobrałem DiabloMod 5.8a ze strony ********.pl Zrobiłem wszystko jak należy czyli dałem pliki diablomod'a do addons tam gdzie powinny się znajdować . A robię to na serwerze HLDS , czyli stawiam na własnej maszynie . I gdy gramy z kumplami i piszemy komende /klasa to nie wyskakuje nam wybór postaci... dlaczego tak się dzieje co jest źle? Wszystko działa /info , /komendy , /item , /drop itp , ale nie można w żaden sposób wybrać klasy bo nawet wybór klas się nie pokazuje.
( Graliśmy 1 rundę bez klas bo myśleliśmy , że w 2 rundzie wyskoczy wybór , a tu nic... Proszę o pomoc!
Pobrałem DiabloMod 5.8a ze strony ********.pl Zrobiłem wszystko jak należy czyli dałem pliki diablomod'a do addons tam gdzie powinny się znajdować . A robię to na serwerze HLDS , czyli stawiam na własnej maszynie . I gdy gramy z kumplami i piszemy komende /klasa to nie wyskakuje nam wybór postaci... dlaczego tak się dzieje co jest źle? Wszystko działa /info , /komendy , /item , /drop itp , ale nie można w żaden sposób wybrać klasy bo nawet wybór klas się nie pokazuje.
#2
Napisano 21.06.2009 22:00
Nie ma to jak pobrać na konkurencyjnym forum plugin i przyjść tu z płaczem ?
#3
Napisano 21.06.2009 22:03
Bardzo przepraszam.
Zapomniałem się. To pomoże ktoś?
#4
Napisano 22.06.2009 10:39
zapis expa do mysql ?
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









