Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Duzy problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Sidor24

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:31
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 21.06.2009 15:19

Witajcie..
SPrawa wyglada tak. Mam serwer na ktory z panelu wgralem protokol 48 i do tego wgralem binarki + dporto ktore mialy przerobic mi go na non steam. Niestety nie wiem czemu gdy patrze na serwer przez hlsw mam takie info:
Wersja: v1.1.2.6/Stdio (Linux, Dedicated, Protocol 48)
Dodatki: brak

NIe rozumiem dlaczego serwer nie czyta mi amxa ani nic? Ze steam mozna sie polaczyc z serwerem ale amx ani nic nie dziala. Kombinowalem jak sie da, ale nic nie pomaga, ni jak nie idzie polaczyc sie z serwerem.

proszę was o pomoc. Jezeli nikt nie zna odpowiedzi to moze ma ktos binarki ktore przerobia mi protokol v47 lub v48 na non steam?

Bo wiem ze na v47 serwer czyta amxa itp. na 47 wzystko jest ok tyle ze nie da sie wjesc z non steam;/ Czekam na jakas madra porade i pomoc.


Siedze i kombinuje i dalej nic. Wgralem v1.1.2.0/Stdio (Linux, Dedicated, Protocol 47) to teraz gdy chce sie z non steam polaczyc to pisze invalid cd key. a w hlsw dalej nie ma widocznego amxa. czy tu gdzies moze byc wina w metamodzie czy jak? pomoze mi ktos?
  • +
  • -
  • 0

#2 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 21.06.2009 17:22

Zobacz: http://amxx.pl/topic... ... vt1696.htm




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych