Witam
Mam problem ponieważ nie posiadam pliku sma a muszę jakoś zamazać wyświetlające się gg po wpisaniu /vip (by nie zrobić komuś spamu
)
Wygląda to tak

Czy ktoś da radę napisać jakiś plugin żeby po wpisaniu /vip nie było tego napisu (nałożyć na niego 2 napis albo coś w tym stylu.


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









