No ale jak w temacie, jeżeli ktoś ma Left 4 Dead na steam, i by chętnie zagrał, proszę pisać tu
Może temat beznadziejny, no ale tu dużo osób, i nie znam innego forum gdzie bym znalazł Polaków do L4D, a tak jak ja grałem to szkoda gadać nie chce mi się nawet opowiadać, (ruskie dziecko ;/).
Więc jakby ktoś chciał zagrać, to proszę pisać kiedy może.
I z góry dziękuję za nie usunięcie tematu
PS: żadnych z moich przyjaciół na steamie nie ma L4D.... więc piszę tu


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









