Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
M_antirusher
#1
Napisano 20.05.2008 18:07
#2
Napisano 20.05.2008 18:14
jak sie połozy pakę to pisze można raszować ale nie ma granic
to chyba dobrze ?? jak paka jest podlozona to ***Granice Raszu OFF*** wiec po co ma widac lasery ?
#3
Napisano 20.05.2008 18:23
#4
Gość__*
Napisano 20.05.2008 18:23
jak sie połozy pakę to pisze można raszować ale nie ma granic
Wygrałeś.
#5
Napisano 20.05.2008 21:43
Sucham
kur3k, równie dobrze z tego możesz się wyśmiać
#6
Napisano 20.05.2008 21:49
#7
Gość__*
Napisano 20.05.2008 22:03
#8
Napisano 20.05.2008 22:13
#9
Napisano 21.05.2008 12:26
#10
Napisano 22.05.2008 07:18
#11
Napisano 22.05.2008 10:01
Przykro nam... Mazowsze. ;-]To nikt nie pomorze? Pro support amxx ^ ^
Przeczytaj posty wyżej i wywnioskuj, że nikt nie zrozumiał Twojego problemu... Napisz to zrozumiale.
#12
Napisano 22.05.2008 10:42
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









