Siema mam problem. Dodałem na serwer vipa [http://amxx.pl/topic...-vip-wersja-08/]. Dodałem sobie admina i wraz z tym jest vip. Powiecie mi może jak zrobić żeby admin nie miał od razu vipa ? Tylko jak go dodam.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
2 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 29.06.2013 15:14
#2
Napisano 29.06.2013 15:22
Usuń w users.ini odpowiednią flagę, czyli w tym przypadku flagę do vipa.
Sell - System Klanów (wojny, top15 etc)
Kontakt GG: 7285018
#3
Napisano 29.06.2013 15:23
Automatyczna wiadomość
Ten temat został przeniesiony z forum
AMX Mod X > Pytania
do
AMX Mod X > Problemy z pluginami
Przeczytaj ten post
http://amxx.pl/topic...ja-08/?p=363134
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych:
Helpi need help Napisany przez RedSMURF, 22.06.2026 |
|
|
|||
Osoby na test serwera jailbreakOsoby na test serwera jailbreak Napisany przez vdriann, 07.01.2026 |
|
|
|||
Paczka perkow.perki Napisany przez NAVIK, 24.03.2025 |
|
|
|||
Wyswietlanie wiadomosci w tutorNapisany przez SHiBBy., 27.02.2025 |
|
|
|||
Faken selling a blockmaker - ScammerNapisany przez ricardobrat, 26.02.2025 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod












