Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CoD Nowy

Czysta paczka COD i pytanie dotyczace wersji

cod nowy

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wawarek

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Piotr
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 29.06.2013 01:28

Czesc, kiedyś miałem konto na forum ale nie pamiętam passów, a chyba będę powracał do świata CS :D

I na sam początek mam taka prosbe czy ktoś mógłby podrzucić mi czysta paczka COD Nowy, chodzi mi o podstawowe perki i klasy jak i bez zadnych modyfikacji gdyż chce sie pobawic i moze wyjdzie cos ciekawego to mzoe sie pomysli nad serwerem czy cos :)

 

A drugie pytanie to czym sie różni CoD Dark od CoD Nowy, teraz sie o tym dowiedziałem z prefiksu :D I który jest lepszy do modyfikowania poprawiania dla siebie itd.

Z góry dzięki, 

Wawarek


  • +
  • -
  • 0

#2 Kewin. (ZeZ)

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 130
Zaawansowany

  • Postów:465
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Kewin
  • Lokalizacja:Zgorzelec
Offline

Napisano 01.07.2013 16:37

U darka jest prawie wszystko w jednym (czy nawet wszytsko) pluginie (klasy, perki, itd)

A w tym nowym jest wiecej pluginów, bo kazda klasa i kazdy perk jest w innym pluginie.

 

Ja wole nowy :) 

http://amxx.pl/topic...-mw-mod-update/


  • +
  • -
  • 0

"Wiem, że nic nie wiem!"

...Nie jestem OWIECZKĄ!...

 

Pomagam przy DIABLOMODCORE i CODMOD

 

Pisz konkretnie, inaczej nie odpisze!


#3 BiolHem

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:44
  • Imię:Maciej
  • Lokalizacja:De_dust2
Offline

Napisano 04.07.2013 21:10

Cod mod bez modyfikacji:

http://amxx.pl/topic/36961-call-of-duty-mw-mod-update/

Cod Dark to jest cod mod stworzony przez DarkGL ,a cod mod nowy przez QTM.Peyote(czy jakoś tak :) )

Ja wolę CoD Nowy ,bo nigdy nie robiłem nic w codzie darka ;d


Poszukuję osób na posady takie jak:
-Junior Admin                                                                                                                                                                                  POMAGAM
-Moderator                                                                                                                                                                                       ROBIĆ          
-Opiekun Serwera                                                                                                                                                                              KLASY
(Only DD2/INF/TUSCAN lub CoD MoD MW3)                                                                                                                                          PISAĆ
-Grafika                                                                                                                                                                                                   PW
-Technika                                                                                                                                                                                 (PRYWATNA
-Graczy VIP                                                                                                                                                                                WIADOMOŚĆ)
-Graczy
GG:45950584
PW na amxx.pl
PW na www.cs-parafia.com.pl ~~nick~~Smiley
 
 
SPRZEDAM PACZKĘ 202 KLAS DO COD MOD'A :) (Razem z wpisami do plugins-codmod.ini)
b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png
b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod nowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych