Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

problem z csdm i tryb FFA



Najlepsza odpowiedź freetu, 16.06.2013 13:00

napisałem wczoraj do supportu pukawki, zobacze co mi odpiszą i dam znać

Support pukawki nic ciekawego mi nie doradził - spodziewałem się tego.
Nie będę ukrywał, ale dziwi mnie to niesamowicie, że w jednej firmie oficjalna paczka csdm działa, w drugiej nie...

Poszperałem w googlach i znalazłem pewne rozwiązanie mojego problemu.

Ogólnie mod csdm nie jest już rozwijany przez autora. Pierw natrafiłem na wątek o modzie csdm na forum alliedmods.
http://forums.allied...ead.php?t=47306
Jak widać jest tutaj pewne wsparcie tego modu, jednak te aktualizacje nie są oficjalne i mogą nie działać. W tym wątku znajdziemy wersję która podobno działa na najnowszych binarkach hlds + amxx 1.8.2/1.8.3 (nie testowałem). Wcześniej powstała także wersja którą ja potrzebowałem czyli do amxx 1.8.1 oraz hlds sprzed aktualizacji 14 lutego. Jak wyczytałem, nie tylko ja miałem problem z trybem FFA. W jednym z postów Arkshine podrzucił dwie wersje modułu do csdm dla hlds 5787. Jedne fixują oficjalną wersje csdm 2.1.2, drugie fixują przerobioną wersje csdm 2.1.2k KWo. W przerobionej wersji znajdziemy kilka przydatnych cvarów oraz dodatkowe opcje w menu (przydatne). Owe moduły naprawiają obie wersje csdm - testowałem na pukawce.
http://forums.allied...39&postcount=30

W załączniku daję całą paczkę - moduły + pluginy
Mam nadzieję że komuś mój post pomoże :P Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 freetu

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 15.06.2013 22:02

Witam,

Mam problem z modem/pluginem csdm 2.1.2

http://www.bailopan.net/csdm/

Wgrywam ten plugin na świeżo zreinstallowany serwer w pukawce z binarkami 5787 + najnowsze dproto. Ustawiam aby był aktywny tryb FFA - każdy na każdego. Problem polega na tym, ze jak ktoś wejdzie i zaczniemy do siebie strzelać to serwer się crashuje. Nie ma żadnych error logów, dopisywałem także do linii startowej "-condebug" także nie ma tam żadnych informacji dlaczego serwer się crashuje. Jeśli wyłączę tryb FFA to wszystko działa poprawnie. Wersja amxx to 1.8.1

Wcześniej miałem serwery w tserwery.pl i tam csdm w takiej konfiguracji mi działał. Sądziłem, że być może to ja gdzieś popełniłem błąd w konfiguracji i zreinstalowałem serwer w "tserwery" oraz wgrałem paczkę pluginów dokładnie taką samą jaką mam na pukawce. Sprawdziłem wersje amxx, dproto, hlds i wszystko jest takie samo a tutaj serwer się nie crashuje.

Ktoś ma pomysł na lekarstwo?

Może ktoś już miał taki problem?

modules.ini

Spoiler


plugins-csdm.ini

Spoiler


plugins.cfg

Spoiler


csdm.cfg

Spoiler

 


  • +
  • -
  • 0

#2 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 15.06.2013 23:59

A pokaż może jednak wycinek z qconsole.log, może jednak coś tam siedzi, ale nie zauważyłeś tego.


  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#3 freetu

    Wszechwiedzący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 16.06.2013 00:52

Jasne

 

Wklejka: 48kyoq0mljwg


  • +
  • -
  • 0

#4 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 16.06.2013 01:30

Wygląda na to, że serwer jest ubijany przez coś zewnętrznego. Być może przekraczasz limit przydzielonych zasobów (ram, procesor) na hostingu i jakiś automat ubija Ci serwer?


  • +
  • -
  • 1

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark


#5 freetu

    Wszechwiedzący

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 71
Pomocny

  • Postów:505
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 16.06.2013 13:00   Najlepsza odpowiedź

napisałem wczoraj do supportu pukawki, zobacze co mi odpiszą i dam znać

Support pukawki nic ciekawego mi nie doradził - spodziewałem się tego.
Nie będę ukrywał, ale dziwi mnie to niesamowicie, że w jednej firmie oficjalna paczka csdm działa, w drugiej nie...

Poszperałem w googlach i znalazłem pewne rozwiązanie mojego problemu.

Ogólnie mod csdm nie jest już rozwijany przez autora. Pierw natrafiłem na wątek o modzie csdm na forum alliedmods.
http://forums.allied...ead.php?t=47306
Jak widać jest tutaj pewne wsparcie tego modu, jednak te aktualizacje nie są oficjalne i mogą nie działać. W tym wątku znajdziemy wersję która podobno działa na najnowszych binarkach hlds + amxx 1.8.2/1.8.3 (nie testowałem). Wcześniej powstała także wersja którą ja potrzebowałem czyli do amxx 1.8.1 oraz hlds sprzed aktualizacji 14 lutego. Jak wyczytałem, nie tylko ja miałem problem z trybem FFA. W jednym z postów Arkshine podrzucił dwie wersje modułu do csdm dla hlds 5787. Jedne fixują oficjalną wersje csdm 2.1.2, drugie fixują przerobioną wersje csdm 2.1.2k KWo. W przerobionej wersji znajdziemy kilka przydatnych cvarów oraz dodatkowe opcje w menu (przydatne). Owe moduły naprawiają obie wersje csdm - testowałem na pukawce.
http://forums.allied...39&postcount=30

W załączniku daję całą paczkę - moduły + pluginy
Mam nadzieję że komuś mój post pomoże :P

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 0

#6 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.06.2013 11:47

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

Scripting AMXXProblemy

do

AMX Mod XProblemy z pluginami





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych