Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Klasa

Proszę o klasę Norris 4 inne

klasa

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 TheBudyn

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Lokalizacja:Miasto
Offline

Napisano 01.06.2013 15:59

Czesć

Jestem nowy na forum i z góry przepraszam za błędy.Mam prośbe moglibyście stworzyc dla mnie te klasy:

(Premium)Norris  15zycia 10wytrzymałość 10kondycja 0 inteligencja wieksze obrażenia  podwójny skok , widzialność do 60 Broń: m4,AK47 (najlepiej jakby wraz z wzrostem inteligencjii z m4 i ak leciały większe obrażenia o 0,5)
(Premium)Senator wieksze obrażenia   25zycia 25wytrzymałość  30kondycja 10int , 1/5 na wyrzucenie broni przeciwnika podwójny skok , widzialność 30 Broń:M4,AK47 , AWP he/2xflashbang/smoke (najlepiej jakby wraz z wzrostem inteligencjii z m4 i ak leciały większe obrażenia o 1) z noza prawym 1/3
(Premium)Glocker 20zycia 25kondycja 0int 10 wytrzymalosc widzialność  50% podwójny skok ,wieksza kondycja 1/3 z glocka Broń:Glock,he

(VIP)Specjalista 50kondycji 10zycia 5wytrzymalosci 0 inteligencji 70% widzialnosci 2xskok scout tmp he

(VIP)Kamikadze 10kondycji 5zycia 5wytrzymalosci 0 inteligencji gail famas wybucha po smierci zadajac 125 obrazen +int (tu 1int to 1hp ataku wiecej) i wyglad ct jak ma famasa i tt jak ma gaila


  • +
  • -
  • 0

#2 TheBudyn

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Lokalizacja:Miasto
Offline

Napisano 04.06.2013 10:58

pomozecie?: (


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klasa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych