Witam.
Prosilbym o paczke coda 601 lvl taka jak jest na CSB*.
Z góry dzięki.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 05.05.2013 19:33
Witam.
Prosilbym o paczke coda 601 lvl taka jak jest na CSB*.
Z góry dzięki.
<a href="http://www.gametrack...89.52.34:27108/" target="_blank"><img src="http://cache.www.gam.../b_560_95_1.png" border="0" width="560" height="95" alt=""/></a>
CoD Nowy
Polaczenie informacji HUD.Napisany przez SHiBBy., 12.11.2025 |
|
|
|||
Paczka perkow.perki Napisany przez NAVIK, 24.03.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
Plugin na małe mapy.Napisany przez NAVIK, 16.02.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
Dodatkowe, osobne trzy linie opisu klasNapisany przez Rafii, 27.01.2025 |
|
|
|||
CoD Nowy
problem z kompilacjaNapisany przez Anonimowy09, 21.01.2025 |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych