Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z przekierowaniem


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bernardyn

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:16
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Lubelskie
Offline

Napisano 03.05.2013 08:25

Witam, niedawno stawiałem swój serwer Zombie mod, wiele pluginów brałem ze stronki ruskiej "Zombie-mod.ru". Gracze zaczęli mi się skarżyć, że nie mogą wejść na serwer, że od razu przekierowuje ich na inny, jakiś ruski serwer. Łącząc się, w konsoli wyskakuje takie coś :

 

 

Commencing connection retry to IP mojego serwera
Connecting to IP mojego serwera...
Connection accepted by  IP mojego serwera
* Privileges set 
Connecting to rasp.q2e.ru:2715

 

 

Jak mniemam jest to na pewno przekierowanie, w ftp nic nie widzę. Czy istnieje możliwość że przekierowanie jest w którymś z pluginów które pobierał z tamtej stronki? Nie mam zamiaru reinstalować serwera z tego powodu, za dużo się nad nim napracowałem. Czy jest możliwość dekompilacji pluginu? żebym mógł .amxx zdekomilować i sprawdzić czy w .sma nie ma żadnych linijek odpowiedzialnych za przekierowanie.

 

Proszę o szybką pomoc! :) Dziękuje


  • +
  • -
  • 0

#2 bmaciorowski

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:5
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Nysa
Offline

Napisano 03.05.2013 08:30

miałem podobny problem na deathrunie.pobierałem pluginy (parachute, double jump) ze forum deathrunowego. jak wgrałem jakiś plugin chyba był to sprint z nożem. zaczęło mnie przekierowywać na serwer deathrun.pl. usunąłem plugin i problem zniknął.U ciebie nie wiadomo który plugin jest odpowiedzialny za przekierowywanie. Może to jakiś config...

Spróbuj przeinstalować AMXX

 

 


  • +
  • -
  • 0

#3 bernardyn

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:16
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Lubelskie
Offline

Napisano 03.05.2013 08:35

W configu też może być przekierowanie? W jakich jeszcze plikach to posprawdzam? Co z tą dekompilacją plików amxx? Nie będę reinstalowac niczego :P


  • +
  • -
  • 0

#4 bmaciorowski

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:5
  • Imię:Bartek
  • Lokalizacja:Nysa
Offline

Napisano 03.05.2013 08:46

JAK NIE CHESZ REINSTALOWAĆ TO BĘDZIE TRUDNIEJ TYLE CI POWIEM :D 

zobacz czy nie masz przypadkiem pluginu: Simple Direct ogólnie to on odpowiada za przekierowania wszelkiego rodzaju. 

Pomożesz? 

 

http://amxx.pl/topic...ze/#entry539523

 


  • +
  • -
  • 1

#5 Ossal

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 20
Życzliwy

  • Postów:273
  • GG:
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 03.05.2013 08:53

Za przekierowanie odpowiada prawie na 100% plugin z ruskiej strony, wyłączaj pokolei i sprawdź kiedy ustanie. Przekierowujący plugin to najprawdopodobniej ten który jest "unikalny" i ciężko było by go znaleść na innej stronie niż ta z której go pobrałeś. Możesz też otwierać pliki sma tych pluginów i za pomocą "szukaj" szukać takich fraz jak "connect" lub "client_cmd", i sprawdzić czy obok nich nie znajduje się złośliwe ip. Pozdrawiam :)

 


  • +
  • -
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych