A wiec tak:
1. Jak mnie ktos zabije pojawia sie czerwony ekran. Jak go zlikwidowac na normalny? proszę tez o nazwe tego pluginy (ja nowy )
2. Jak strzelam do przeciwnika to jest tak jakbym strzelal do swojego tzn pisze mi na srodku ZDRAJCA i lecie muza "co swojego walisz qwa" to tez bym chcial usunac
3. Jak dodawac adminow na non steam?
4. a i jak dodac /rank?
Oczywiscie dam pomogl


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









