format_top15(sBuffer[MAX_BUFFER_LENGTH + 1])
{
new iMax = get_statsnum()
new izStats[8], izBody[8]
new iLen = 0
if (iMax > 15)
iMax = 15
new lKills[16], lDeaths[16], lEff[16], lAcc[16]
format(lKills, 15, "%L", LANG_SERVER, "KILLS")
format(lDeaths, 15, "%L", LANG_SERVER, "DEATHS")
format(lEff, 15, "%L", LANG_SERVER, "EFF")
format(lAcc, 15, "%L", LANG_SERVER, "ACC")
ucfirst(lEff)
ucfirst(lAcc)
iLen = format(sBuffer, MAX_BUFFER_LENGTH, "")
iLen += format(sBuffer[iLen], MAX_BUFFER_LENGTH - iLen, "%2s %-22.22s %6s %6s %4s %4s %4s^n", "#", "Nick", lKills, lDeaths, "HS", lEff, lAcc)
for (new i = 0; i < iMax && MAX_BUFFER_LENGTH - iLen > 0; i++)
{
get_stats(i, izStats, izBody, t_sName, MAX_NAME_LENGTH)
replace_all(t_sName, MAX_NAME_LENGTH, "", "]")
iLen += format(sBuffer[iLen], MAX_BUFFER_LENGTH - iLen, "%2d %-22.22s %6d %6d %4d %3.0f%% %3.0f%%^n", i + 1, t_sName, izStats[STATS_KILLS],
izStats[STATS_DEATHS], izStats[STATS_HS], effec(izStats), accuracy(izStats))
}
}
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
top15 usuniecie shots i hits
Temat rozp.
Rocketfuel
, 17.04.2013 16:59
6 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 17.04.2013 16:59
witam
robilem wlasnie przerobke statsx i nie wiecz zcy dobrze to wykonalem
chodzi o to aby w top15 nie bylo shots ni hits
oto kod
#2
Napisano 17.04.2013 17:40
Powinno być dobrze.
Skompiluj i wrzuć na serwer
Skompiluj i wrzuć na serwer
#4
Napisano 20.04.2013 00:24
Wrzuć na serwer i przetestuj (ewentualnie localhost), on od tego nie powinien wybuchnąć, a jeżeli coś będzie nie działać i sypać logami to możesz napisać, czy też będziesz czekał z posoleniem bigosu aż ktoś Ci odpowie na forum?
DarkGL to mój autorytet.
skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować
#7
Napisano 21.04.2013 10:05
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.
Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.
Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










