Witam, czy można dowolnie pobierać wartości z programów ? Np. hp z csa przez cheat engine itp.
I jak napisać naturalny program nie CE który bd. pobierał dane wartości...?
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 14.04.2013 01:30
Witam, czy można dowolnie pobierać wartości z programów ? Np. hp z csa przez cheat engine itp.
I jak napisać naturalny program nie CE który bd. pobierał dane wartości...?
Napisano 14.04.2013 10:58
BOOL WINAPI ReadProcessMemory( _In_ HANDLE hProcess, // ( Wejście ) Uchwyt procesu _In_ LPCVOID lpBaseAddress, // ( Wejście ) Adres w pamięci, który zamierzasz pobrać _Out_ LPVOID lpBuffer, // ( Wyjście ) Pointer na jakiś buffer, np. char'a _In_ SIZE_T nSize, // ( Wejście ) Wielkość buffer'a _Out_ SIZE_T *lpNumberOfBytesRead // ( Wyjście ) Ilość pobranych danych w bajtach );
Napisano 05.05.2013 21:20
Piszę w trochę C i C++ więc jak tego tam użyć ?
Mam program Cheat Engine i mogę tą wartość znaleźć ale nie edytować bo wartość jest po stronie serwera, tak wiec jak ją pobrać np. wyświetlić w prostym programie C lub C++ ?
W cheat engine jest dodatkowo adres, czy przy mi się to ?
Napisano 07.05.2013 11:34
W cheat engine jest dodatkowo adres
drugi parametr ReadProcessMemory wyjaśni ci wszystko
http://4programmers....adprocessmemory
Napisano 07.05.2013 18:39
Napisano 31.07.2013 10:16
W przypadku tego drugiego adres nie wskazuje na to co myślisz ( np. Życie ), tylko na drugi adres który jest albo zmienna ( czyli adresem końcowym ), albo kolejnym pointerem.
przydatna dawka wiedzy do przyswojenia http://www.cplusplus...orial/pointers/
Inny
Problem z wyświetlaniem nazw klas w menuBłędne nazwy w menu przy wyborze klasy Napisany przez protypek, 29.04.2025 ![]() |
|
![]() |
|||
Inny
Kupię Paczke DeathrunNapisany przez benko345, 18.03.2025 ![]() |
|
![]() |
|||
Inny
Kupię gotową paczkę DiabloMod bez BUGÓW!Napisany przez Mefedroniarz, 26.11.2024 ![]() |
|
![]() |
|||
Inny
AMX-X Bans - Nowoczesny rework standardowego AmxbansaNowy skrypt AMX-X Bans Napisany przez Mesharsky, 18.11.2024 ![]() |
|
![]() |
|||
Inny
Kasowanie statystyk BF2 po kompilacji.Napisany przez kaszkaj, 08.11.2024 ![]() |
|
![]() |
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych