←  Bugi

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Poważny błąd pozwalający na kredzież expa...

  • +
  • -
FiK - zdjęcie FiK 03.04.2013

Witam.

Znalazłem ze znajomym poważny błąd, który pozwala na wykradanie leveli danego gracza z gildii Y (bądź bez gildii), przyłączenie się do gildii X, wpłacenie doświadczenia i odejście z gildii.

Testowaliśmy to na różnych serwerach z DM. Działa na większości z nich. Jedyna ochrona to hasło wejścia na serwer na chwilę obecną. Co ciekawe, nie na każdym nicku można wykorzystać błąd.

Nie chcę podawać sposobu na łamach publicznego forum, dlatego też proszę o zgłoszenie się via PM kogoś autora moda bądź stacha.

Dark także jest mile widziany, może rzuciłby trochę światła na sprawę...
Odpowiedz

  • +
  • -
Stachuu :D ?? - zdjęcie Stachuu :D ?? 03.04.2013

wiem o co chodzi , może to nie jest jaki taki bug ale porostu niedopatrzenie , pisz pw
Odpowiedz

  • +
  • -
FiK - zdjęcie FiK 03.04.2013

pw napisane :}
Użytkownik FiK edytował ten post 03.04.2013 23:43
Odpowiedz

  • +
  • -
_Gagarin_ - zdjęcie _Gagarin_ 06.04.2013

dolaczam sie do tego - jak naprawic ten blad?
Odpowiedz

  • +
  • -
aaaaaa - zdjęcie aaaaaa 26.10.2014

pierwsza opcja to zablokowanie zmiany nicku na serverze druga opcja ktorej sam uzywam plugin /rezerwacja dzięki ktoremu gracz moze zalozyc nick na haslo .Jak wiadomo po wejsciu na server pierwszy raz zakladane jest haslo do menu dzięki ktoremu niewplacimy expa z klasy nawet jak gramy.Bug wyglada tak ze mozna wbic np na nick Bulbazaur:)  poprzez wejscie na bulbazaur:) wtedy zakladamy sami sobie haslo do menu i wplacamy exp gdzie chcemy . Plugin na rezerwacje nicku w zupelnosci wystarcza.

Odpowiedz