Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Plugin na odtwarzanie danych dźwięków po nacisnięciu v


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 cswujkowo

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:5
  • Imię:Jakub
  • Lokalizacja:Stalowa Wola
Offline

Napisano 01.04.2013 16:05

Witam Was Bardzo Serdecznie! Byłem zmuszony do zarejestrowania się na waszym forum, ponieważ miałem mały pomysł na to, aby gracze chętniej grali na moim serwerze, a słyszałem o was, że jesteście najlepszym supportem w Polsce, więc do rzeczy.. Mam fajne dźwięki, które mogli by puszczać gracze. Bo chodzi oto, żeby był plugin jak kliknę v, to pokazuje się menu z dźwiękami i jeśli chciałbym wybrać, któryś, to odtwarza się ten dźwięk + w say'u (głównym dla all graczy) pisze nazwa dźwięku lub to co gracz kliknął po naciśnięciu v (np. "NICK GRACZA: Panie, pan grasz jak d*pa"). I chciałbym, aby mogli to puszczać gracze żywi i nie, ale żeby nie mogli puszczać gracze, którzy są na spect. Chciałbym jeszcze, aby dany gracz mógł je puszczać co 5s., a nie tak jakby spamować.. No i chodzi mi o plugin najlepiej, żeby miał plik konfiguracyjny w configs (np. dzwiekiv.ini) i aby można w nim wpisać ścieżkę do pliku + nazwę dźwięku (np. "sound/wujkowo/tralalala.mp3" "Pan grasz..") albo ścieżkę do pliku + nazwę dźwięku + co ma być w say po kliknięciu na dźwięk (np. "sound/wujkowo/tralalala.mp3" "Pan grasz.." "Panie, pan grasz jak d*pa!"). Jeśli nie będzie tego pliku .ini (czyli, nie będzie ci się chciało robić takiego pluginu z plikiem .ini), to proszę o szczegółową instrukcję jak dodawać do sma. I jeśli będzie ten plik .ini, to proszę mi napisac, czy jest to ścieżka do pliku + nazwa dźwięku , czy: ścieżka do pliku + nazwę dźwięku + co ma być w say po kliknięciu (lepiej pasowała, by mi ta druga opcja, aby po kliknięciu na dźwięk wysłał w sayu automatycznie tą wiadomość, ale jak wolisz, chodzi oto na ile się na tworzeniu pluginów znasz tak mógłbyś zrobić..). Chce, aby te dźwięki słyszał cały serwer. Przepraszam za to, że dopiero co się zarejestrowałem i już wymagam, ale proszę wziąć pod uwagę, że bardzo mi na tym zależy! Proszę o pomoc!

--- Edit ---

Przepraszam, że napisałem to tak troszeczkę nie zrozumiale, ale trochę się śpieszę :/

Użytkownik cswujkowo edytował ten post 01.04.2013 16:09

  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych