Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Postrzelaj.pl - nowa ofertapytania do forumowiczów, propozycje


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#61 Cinasek

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:258
  • Steam:steam
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 13.02.2012 19:41

Wita. Chciałbym zapytać czy istnieje możliwość współpracy,postanawiam przenieść serwery na ten hosting. Proszę o informacje od przedstawiciela. Chciałbym zapytać także kiedy będzie możliwość zakupu domen?
  • +
  • -
  • 0

#62 ogury

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 43
Pomocny

  • Postów:438
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 19.02.2012 20:11

Nie wiem, czy się to opłaca. Dzisiaj grając na takim jednym serwerze (12 graczy) pingi skakały niemiłosiernie, raz 50, raz 200 (Warszawa). Nie były niżej, niż 45.

#63 JM25

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:23
  • Imię:Jakub
Offline

Napisano 25.02.2012 11:01

No jak serwer francja 600fps to sie nie dziw...
  • +
  • -
  • 0

#64 sKapieC .

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:8
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Lublin
Offline

Napisano 15.04.2012 13:19

Mam jedno pytanko. Czy na tym hostingo można za drobną opłatą zainstalowć graczy komputerowych (tzw. botów) ?

#65 l3szcz

    Just Leszcz :>

  • Użytkownik

Reputacja: 52
Pomocny

  • Postów:374
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Pomorze
Offline

Napisano 17.04.2012 04:53

Moge Ci pomóc je zainstalować :)
  • +
  • -
  • 0

@DarkGL - daj mi ciacho!  :crazy:


#66 Buu !

    Początkujący

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:10
  • GG:
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Lublin
Offline

Napisano 21.04.2012 11:06

W regulaminie jest napisane że nie można instlować botów, więc pozostaje ci dogadać się z ekipą Postrzelaj.Pl

#67 postrzelaj-pl

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 24.03.2013 13:21

Szanowni gracze, użytkownicy, w związku z powstaniem wielu nowych firm w branży hostingu serwerów, potrzebne są duże zmiany w ofertach. Jak każdy z nas zauważył, kupić serwer można już od złotówki, w lokalizacji PL z dużymi parametrami. Lata pokazują, że rynek dynamicznie się rozwija i potrzebuje zmian, bo oferowanie czegoś po kosztach nie ma zupełnie sensu, a klient dojrzały, woli dołożyć odrobinę więcej i cieszyć się jakością. Po wielu latach /przemianach serwisu postrzelaj.pl zamierzamy zupełnie zmienić podejście do oferowanych usług. Do tej pory akceptować można było "zawalaczy", którzy płacąc tyle samo co inni klienci, korzystali ponad normę z otrzymanych zasobów. Wkrótce planujemy spore zmiany, nałożenie limitów , korektę cenową i to co najważniejsze, zaprzestanie świadczenie usług po najmniejszych cenach. Firmy z branży , doskonale znają temat i jak widać , wychodzi im to z sukcesem, a szara strefa małych firemek, zamiera.

Wracając do tematu oferty, co sądzicie o następujących pakietach:

Pakiet Początkujący - serwery w lok. ATMAN- Warszawa :

serwer prywatny - 1.09 zł
serwer publiczny - 1.85 zł

W pakiecie klient otrzymuje : Serwer FastDownload, MySQL, HLTV . Każdy serwer posiadać będzie ograniczenie mocy na rdzeń (w granicach 25-35 %)


Pakiet Średni: - lokalizacja ATMAN- Warszawa: PB2 600 FPS
serwer prywatny: 1.35
serwer publiczny : 2.30 zł

W pakiecie klient otrzymuje: Serwer FastDownload, MySQL, HLTV. + 3 dni przy przedłużeniu GRATIS

Pakiet najwyższy - w fazie testów , stabilnego 800-1000 FPS, ceny - obecnie nieznane :)
  • +
  • -
  • 0

#68 TSUBA

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 26.03.2013 07:44

Osobiście posiadam serwer w ofercie postrzelaj.pl i musze przyznać jestem mile zaskoczony fakt że czasem następowały dziwne błędy typu ,,Brak połączenia" ale bądź co bądź były one szybko naprawiane tak samo pełna pomoc w sprawach technicznych oraz wynagrodzenia za problemy spowodowane awarią maszyn.Firma postrzelaj może nie jest tak znana jak zabijaka czy pukawka ale przyznam szczerze ich podejście do klienta jest na takim samym wysokim poziomie jak wymienionych wyżej firm dlatego zdecydowanie polecam :). Co do pakietów to mam pomysł odnośnie pakietu Pro w skład którego wchodzi serwer 1000 FPS a więc:


Pakiet Pro: - lokalizacja ATMAN- Warszawa: PB3 1000 FPS
serwer prywatny: 1.70 zł
serwer publiczny : 2.80 zł - 3.00 zł

W pakiecie klient otrzymuje: Serwer FastDownload, MySQL, HLTV. + 5 dni przy przedłużeniu GRATIS.Dodatkowa pomoc w instalacji AmxBans i innych modyfikacji :)
  • +
  • -
  • 0

#69 Flk

    Czempion

  • Zbanowany

Reputacja: 307
Wszechpomocny

  • Postów:894
  • Steam:steam
  • Imię:Arkadiusz
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 26.03.2013 07:53

Osobiście posiadam serwer w ofercie postrzelaj.pl i musze przyznać jestem mile zaskoczony fakt że czasem następowały dziwne błędy typu ,,Brak połączenia" ale bądź co bądź były one szybko naprawiane tak samo pełna pomoc w sprawach technicznych oraz wynagrodzenia za problemy spowodowane awarią maszyn.Firma postrzelaj może nie jest tak znana jak zabijaka czy pukawka ale przyznam szczerze ich podejście do klienta jest na takim samym wysokim poziomie jak wymienionych wyżej firm dlatego zdecydowanie polecam :). Co do pakietów to mam pomysł odnośnie pakietu Pro w skład którego wchodzi serwer 1000 FPS a więc:


Pakiet Pro: - lokalizacja ATMAN- Warszawa: PB3 1000 FPS
serwer prywatny: 1.70 zł
serwer publiczny : 2.80 zł - 3.00 zł

W pakiecie klient otrzymuje: Serwer FastDownload, MySQL, HLTV. + 5 dni przy przedłużeniu GRATIS.Dodatkowa pomoc w instalacji AmxBans i innych modyfikacji :)


Miałem kiedyś serwer na postrzelaj po 2 miesiącach wszystkie pliki zostały skasowane a ip zostało zmienione. Nie dostałem za to rekompensaty jednym słowem zawiodłem się na tej firmie.

Najlepsza instalka Counter Strike 1.6 w sieci!!!

http://counter-strike.ct8.pl/


#70 TSUBA

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 26.03.2013 08:51

Ja mam od pół roku i żadnych problemów nie mam póki co :)
  • +
  • -
  • 0

#71 postrzelaj-pl

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 26.03.2013 13:17

@ Nice, a kiedy to było?
@Tsuba - co do ceny 1000 FPS przy 1.70 prv, zdecydowanie za niska. Nie da się trzymać jakości przy takiej cenie.
  • +
  • -
  • 0

#72 Flk

    Czempion

  • Zbanowany

Reputacja: 307
Wszechpomocny

  • Postów:894
  • Steam:steam
  • Imię:Arkadiusz
  • Lokalizacja:Białystok
Offline

Napisano 26.03.2013 14:04

@ Nice, a kiedy to było?
@Tsuba - co do ceny 1000 FPS przy 1.70 prv, zdecydowanie za niska. Nie da się trzymać jakości przy takiej cenie.

Było to 1.5 roku temu.
Nie wiem jak jest teraz może się zmieniło ale mam wyrobione zdanie na temat tej firmy.

Najlepsza instalka Counter Strike 1.6 w sieci!!!

http://counter-strike.ct8.pl/


#73 postrzelaj-pl

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 26.03.2013 16:45

@Nice, nie jestem w stanie odnieść się do Twoich słów, bo nie mam żadnych konkretnych informacji od Ciebie, żeby mieć wogóleąd w Twój przypadek.
  • +
  • -
  • 0

#74 TSUBA

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 26.03.2013 19:21

Nice ja zapewniam że już wszystko z postrzelaj jest w jak najlepszym porządku :) co do oferty pro to faktycznie cena za slot prywatny za mała jest myślę że tak było by optymalnie:


Pakiet Pro: - lokalizacja ATMAN- Warszawa: PB3 1000 FPS
serwer prywatny: 2.50 zł
serwer publiczny : 3.00 zł

W pakiecie klient otrzymuje: Serwer FastDownload, MySQL, HLTV. + 5 dni przy przedłużeniu GRATIS.Dodatkowa pomoc w instalacji AmxBans i innych modyfikacji takich jak PsychoStats :)
  • +
  • -
  • 0

#75 postrzelaj-pl

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 26.03.2013 22:55

Do największego pakietu w cenie będzie opcja dedykowanego adresu IP, ale ciężko jest mówić o cenach. Obecnie wprowadzamy już pakiety, które zaczną funkcjonować lada dzień,
  • +
  • -
  • 0

#76 TSUBA

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 27.03.2013 19:31

No to mam nadzieje że po wgraniu pakietów zostanie podana informacja na stronie głównej :D?
  • +
  • -
  • 0

#77 postrzelaj-pl

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 01.04.2013 12:53

@Tsuba, oczywiście, pracujemy intensywnie nad wszystkim. Przy okazji , patrząc po obciążeniu jakie generujesz, jestem w 100 % przekonany , że będziesz jednym z pierwszych , którego system przerzuci na wyższy pakiet. Generowałeś w dniu wczorajszym ok. 75 % rdzenia !;)
  • +
  • -
  • 0

#78 TSUBA

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 07.04.2013 20:10

;P za dużo mi serwer zasobów zżera postaram się ograniczyć ^D^ a gdzie mogę się dopytać o ilość zużytego rdzenia przez mój serwer? pomoc techniczna?
  • +
  • -
  • 0

#79 postrzelaj-pl

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:9
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 08.04.2013 22:01

Możesz napisać do mnie na PW w momencie obciążenia. W tym tygodniu już będzie sporo zmian wprowadzonych, pracujemy nad nimi.
  • +
  • -
  • 0

#80 osik110

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:51
  • Imię:Karol
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 09.04.2013 22:24

przez rcon tez mozesz sprawdzic poziom wykorzystywanego cpu xD
PYKOWNIA.PL ----> ZAPRASZAM !!!

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych