Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Nowy VIP na serwer DeathMatch
#1
Napisano 19.03.2013 14:34
Chcialbym aby ktoś z was mi stworzył takiego vipa:
-Przy spawnie full granaty
-Kamizelka i Helm przy spawnie
-Napis VIp w say'u
-Powitanie przy wchodzeniu na serwer
-Inny wygląd postaci
-I gdy sie wpisze /vip jest info o nie!!
Proszę o zrobienie...!!!
dzięki.....!!!
#2
Napisano 19.03.2013 14:56
public plugin_precache(){
precache_model(modelsplayerVipCTVipCT.mdl);
precache_model(modelsplayerVipTTVipTT.mdl);
}Tutaj dodajesz ścieżkę do modelu.
Vip na flagę H
Załączone pliki
![]()
![]()
![]()

#3
Napisano 19.03.2013 15:05
Niemoge vip.amx pobrac
Użytkownik Kompan edytował ten post 19.03.2013 15:05
#4
Napisano 19.03.2013 15:12
Załączone pliki
![]()
![]()
![]()

#5
Napisano 19.03.2013 15:24
#6
Napisano 19.03.2013 15:30
#7
Napisano 19.03.2013 15:33
#8
Napisano 19.03.2013 15:43
![]()
![]()
![]()

#9
Napisano 19.03.2013 15:55
#10
Napisano 19.03.2013 16:07
Z modelami to chyba wierz jak
Załączone pliki
Użytkownik MarViner edytował ten post 19.03.2013 16:08
#11
Napisano 19.03.2013 17:02
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty

vip.amxx








