Szyk
(
[Smiley] =>
[Primkey] => inna nazwa kolumna 'id'
[Zakaz] =>
[Komentarze] =>
[Pliki] =>
[Przyczyny] =>
[Reasons_set] =>
[Serverinfo] =>
[UserMenu] =>
[Webadmins] =>
[Amxadmins] =>
)
gdy cofnę do strony głównej wejdę w bansa i jestem zalogowany i tak to wszystko działa i znowu jak chce wylogować to to samo


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty











