Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Mapka mojego wykonania
Temat rozp.
MASS
, 12.05.2009 10:48
8 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 12.05.2009 10:48
Witam stworzyłem swoją pierwszą mape typu aim.
#2
Napisano 12.05.2009 11:01
0/10
powód: strona zrobiona stroną internetowa
takich map się nie ocenia... zacznij robić mapy w vhe ew. quarku
powód: strona zrobiona stroną internetowa
takich map się nie ocenia... zacznij robić mapy w vhe ew. quarku
#3
Napisano 12.05.2009 11:02
Daj więcej screenów
#4
Napisano 12.05.2009 11:03
powód: strona zrobiona stroną internetowa
Strona zrobiona stroną mówisz.... ;>
#5
Napisano 12.05.2009 11:07
a co ? może vhe ?
#6
Napisano 12.05.2009 11:09
Nie, ale jak już to mapa zrobiona za pomocą strony internetowej a nie jak napisałeś:
[ Dodano: 12-05-2009, 12:13 ]
Dodam jeszcze jedną mapke bo krytyki się nie boję
awp_mass_mix
powód: strona zrobiona stroną internetowa
[ Dodano: 12-05-2009, 12:13 ]
Dodam jeszcze jedną mapke bo krytyki się nie boję
awp_mass_mix
Załączone pliki
#7
Napisano 12.05.2009 15:30
Po co zamieszczać mapy na których nikt nie będzie grał i nie da się ocenić?
Już nie zamieszczaj takich map bo je skasuje
Już nie zamieszczaj takich map bo je skasuje
#8
Napisano 12.05.2009 17:36
To po co ten dział? Może zróbcie jakiś regulamin dodawania map "ogarnieci" moderatorzy....
P.S
Usuń temat.
P.S
Usuń temat.
#9
Napisano 12.05.2009 17:44
Aby pisać tutaj tematy związane z mapamiTo po co ten dział?
A mapy robione w WO najlepiej zostawić dla siebie i mieć satysfakcje że coś tam się zdziałało w kierunku mappingu. Chcesz się pochwalić mapką? Zapraszam do nauki robienia w VHE lub w Quarku
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod














