Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Rank Weapon Mod

inny

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yakashi

    Wszechpomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:332
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Public Respawn(id)
Offline

Napisano 07.02.2013 19:37

Witam. Dzis zaczalem prace nad modem,poczytalem troche dodalem tez swoje pomysly i jak na razie wyglada to tak :

Na poczatku mamy menu z 3 typami broni:

1.Pistolety
2.Karabiny
3.Snajperki

Po wyborze ktorejs z tych opcji mamy odopowiednie bronie w zaleznosci od kategorii.
Za kazde zabicie gracza dostajemy punkt do Ranku.
Kazda bron bedzie sie odblokowywac od pewnej ilosci Ranku,oczywiscie aby miec najlepsza bron trzeba po kolei odblokowac kazda.
Za zabicie ze slabszej broni bedziemy dostawac wiecej Ranku a z lepszej mniej.
Mam plany tutaj jeszcze podzielic bronie na jakies 8 grup.
W 1 grupie beda najslabsze bronie i przykladowo (Glock) gdy zabijemy kogos zadajac mu 80 obrazen to dostaniemy 80 Ranku.
W 8 grupie przykaldowo bedzie (AWP) i gdy zabijemy kogos i zadamy mu 110 obrazen to dostaniemy np 10% z tego czyli 11 Ranku.
Mysle ze to bedzie fajnie bo podobnie jak Exp Gun Mod z opcja wlaczona do wyboru bronie (a nie ze automatycznie po kolei ma sie kazda) tutaj bedzie trudniej bo wiadomo ze kazdy by gral z AWP a nie z USP i dlatego tu jest wybor gracza czy chce miec lepsza bron a wolniej wbijac Rank czy tez sie troche po meczyc ale wiecej Ranku za fraga.

W dodatku do zrobienia jest Sklep w ktorym bedzie mozna kupic specjalne moce (bedzie mozna miec tylko 1 moc na okreslony czas zakupu,planuje kupowanie na 5 i 10 rund , dopoki nie zginiemy i na cala mape.. oczywiscie cena jest zalezna na jak dlugo kupujemy moc).
Moce bedzie sie kupowac za Rank

Jak na razie to tyle mojego pomyslu. Ale mysle ze jeszcze cos ulepsze i dodam cos orginalnego.

PS.Ojciec Dyrektor jezeli nie znasz uzytkownika a zakladasz ze jezeli ktos ma nowe konto (bo starego juz nie uzywam) to nie wyciagaj pochopnych wnioskow.A to ze napisalem prosbe o perk to jezdynie mi zalezalo na kodzie z odpychaniem gracza. Ale przeciez nie wiem czy jest taki perk czy tez nie.. ale zeby bylo wszystko zgodnie z zalozeniem tematu to musialem podac nazwe jakiegos to wzialem pierwszy lepszy.A wolalem tam napisac bo najwiecej osob to przeglada i wieksza szansa by byla na to ze ktos podal by lub na kierowal mnie na to jak to zrobic.

#2 Fili:P

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 754
Guru

  • Postów:1 679
  • Imię:Darek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 07.02.2013 19:41

Rank może i fajny, ale odblokowywanie hmm...
  • +
  • -
  • 0

#3 Yakashi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:332
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Public Respawn(id)
Offline

Napisano 07.02.2013 19:46

to masz pomysl moze co z tym ? Jakies misje ? Badz wyzwania

#4 Fili:P

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 754
Guru

  • Postów:1 679
  • Imię:Darek
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 07.02.2013 19:48

to masz pomysl moze co z tym ? Jakies misje ? Badz wyzwania

Nie mam pojęcia. Po prostu myślę że jak ranking to troche nie fer odblokowywanie
  • +
  • -
  • 0

#5 Yakashi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:332
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Public Respawn(id)
Offline

Napisano 07.02.2013 19:53

Ale z tym Rankingiem chodzi o to zeby go wbijac caly czas bo moce by sie kupowal za Ranking wiec tez ktos by tak szybko nie wbil i jezeli by np. osiagnal 200 ~Rankingu to wtedy ma USP i kazdy gracz by gral pod siebie czy na poczatku wbijac jak najwiecej ~Rankingu i odblokowac w miare dobra bron czy tez grac na slabszej a za Ranking kupowac moce ktore by wyrownywala ta roznice miedzy graczem grajacym tydzien a swiezym co wszedl na serwer

#6 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 07.02.2013 20:35

Czyli GunGame z Zapisem expa. Oryginalne.
  • +
  • -
  • 0

#7 Yakashi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:332
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Public Respawn(id)
Offline

Napisano 07.02.2013 20:37

Czyli GunGame z Zapisem expa. Oryginalne.


w GunGame nie mozna kupowac mocy a po drugie to nie jest jakies wbijanie expa potrzebne na jakis lvl tylko Pkt Rankingu ktore sa potrzebne aby odblokowac bron badz etz kupic moc.

A po drugie to jest wstep dopiero i wiele mozna jeszcze dodac badz urozmaicic

#8 Yakashi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:332
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Public Respawn(id)
Offline

Napisano 09.02.2013 20:06

Zmienilem troche pomysl. Teraz wyglada to tak :

Wchodzimy na serwer i mamy opcje (Moje Bronie) i (Losuj Bron) i gdy gramy po raz pierwszy na serwie musimy losowac bron.

Wylosowalismy przykladowo Deagle i M4. Oczywiscie gdy zabijemy gracza Wbijamy Rank na takiej samej zasadzie co pisalem na gorze.Wylosowana bron nie mozemy zmienic ani nie mozna losowac kolejny raz. Dopiero gdy sie zmieni mapa.

Aby posiadac wlasna bron musimy przejsc misje.Misje na poczatku sa zablokowane i zeby je odblokowac bedzie trzeba zaplacic za kazda misje Rankiem , oczywiscie im leszpa bron tym trudniejsza misja i drozsza. Gdy ukonczymy misje bd posiadac dana bron na jaka zrobilismy misje ktora bedzie dostepna w (Moje Bronie).

Celem robienia misji i zbierania broni jest wygoda gracza gdyz nie musi losowac broni (gdy ma pecha to bedzie losowal P90 czy UMP45 a wiadomo ze do najlepszych nie naleza).
Kolejnym dodatkiem odblokowania broni bedzie odblokowanie dodatkowych mocy. Poczatkowo bedzie gdzies 3-6 mocy a odblokowywanie coraz to innych broni wiaze sie z odblokowaniem (lepszych,fajnieszych) mocy.

Bedzie zrobi Top graczy na serwie z najwieksza iloscia Ranku.
Za 1 miejsce gracza bedzie mial Wzmocnione AWP (ze zmienionym modelem)
Za 2 miejsce AK/M4 (ze zmienionym modelem)
Za 3 miejsce Deagle (ze zmienionym modelem)

Jeszcze wyjasnie o co chodzi dokladnie za zabijaniem a Rankiem z poszczegolnych broni:
Przyklad:

Gdy zabijemy gracz z Glocka zabierajac mu 80 hp tyle dostaniemy Ranku
A gdy zabijemy gracza z Awp zabierajac mu 500 hp dostaniemy 10% z dmg czyli 50 Ranku.

Chodzi o to aby gracze ktorzy maja awp czy m4 mieli do wyboru czy ida na latwizne i bija wszystkich z lepszej broni czy biora teorytcznie slabsza bron ale za to szybciej wbijaja Rank.

Jezeli ktos ma jakies zdanie na to co i jak i czy w ogóle to by sie przyjelo, smialo niech pisze

#9 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 09.02.2013 20:27

Najgorszym wypadkiem jest otrzymanie tylko noża ( nóż to też broń, tylko, że biała ^^ ) .

Jeżeli dobrze interpretuję, to będzie trzeba przy najtrudniejszych misjach uzyskać 80% celności, 19876 HS , 45000 rozbrojeń, bądź podłożeń C4 ?

P.S - właściwie to najgorzej jak ktoś wylosuje C4 :D
  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#10 Yakashi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:332
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Public Respawn(id)
Offline

Napisano 09.02.2013 20:36

1. Noza i C4 nie wylosujesz

2.Przykladowo:

200 Zabic z Awp ( ale tutaj do chodzi do tego ze losujesz bronie na poczatku mapki a zeby wylosowac Awp masz male szanse wiec to sie wyrownuje a przynajmniej nie bedziesz musial miec 5k zabic)

#11 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 09.02.2013 21:21

Jeżeli się nie pomyliłem to szansa wylosowania wynosi 1:24 ( licząc bez HE ). HE też odpada przy losowaniu ?
  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#12 Yakashi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:332
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Public Respawn(id)
Offline

Napisano 09.02.2013 21:28

Tak 24.
A z granatem jeszcze nie wiem jak zrobie bo co to za przyjemnosc latac z kosa i z HE.. moze po losowaniu broni zrobie losowanie granatow tez.. smoke,flesh,he

#13 Barto_12_SAS

    mów mi Paja

  • Użytkownik

Reputacja: 44
Pomocny

  • Postów:433
  • GG:
  • Imię:Bartosz
  • Lokalizacja:Dąbrowa
Offline

Napisano 09.02.2013 23:39

Zależy od tego czy będziesz stosować zwykłe mapy, czy specjalne areny.

Po za tym zabicie z granatu to zawsze jedna z najtrudniejszych rzeczy. Możnaby dać granat w standardzie i te punkty z granatu możnaby wymienić na coś co faktycznie pokaże wtedy przewagę weterana nad początkującym.
  • +
  • -
  • 0

www.BartoIT.pl

:plus: - klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD


#14 Yakashi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:332
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Public Respawn(id)
Offline

Napisano 09.02.2013 23:42

Hmm a teraz mi przyszlo do glowy ze $$ w grze nie beda wykorzystywane.. wiec po prostu granaty bedzie sie kupowac za $$ tylko oczywiscie z 1 ganat ze 3000 moze i za zabicie z granata wiecej Ranku sie dostanie

#15 Yakashi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:332
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Public Respawn(id)
Offline

Napisano 28.02.2013 20:40

Mod zostal w fazie wersji 1.0 i nie będę robil poprawek ani nie będę udostepnial. .zostanie jako material szkoleniowy do kolejnych pomyslow..
Poniewaz w sumie na poczatku fajnie fajnie sporo osob bylo na serwie ale brakuje te czegos tej grywalnosci,fabuly aby byl jakis postep z tego..

//
Zna ktos jakas ciekawa fabule (film,gra) aby mod wciagal.. podajcie jakies pomysly

#16 Yakashi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:332
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Public Respawn(id)
Offline

Napisano 23.04.2013 18:17

Postanowilem troche zmienic koncepcje na tego moda. ..
Mniej wiecej to wyglada tak..

Zaczynamy od Glocka... musimy zabic 24 graczy (bez zginiecia) wtedy awansujemy do nastepnego poziomu z usp itd..
Za kazde zabicie odnawia nam sie 100 HP... gdzies od 5-6 fraga bedziemy dostawac rozne bonusy... (wiecej hp,obrazen,niewdzialnosc etc...)

i tak bedzie trzeba zaliczcy wszystkie 24 bronie.. i dalej nie mam pomyslu xD

Ale tak cos mi sie swita ze jak sie przejdzie te wszystkie bronie to bedzie mozna normalnie je kupowac badz wybierac sobie z menu,,

Do tego moze jakas profesja na bron (na 1 bron) .. ze bedzie mozna ja ulepszyc i takie tam + zmieniony model moze

Na koniec jakies zdobywanie tych bonusow... niewidzialnosc etc.. ze tez jakos bedzie trzeba je przechodzic cos zaliczac i co runde bd mozna sobie wybierac co chcemy..

Do tego jakis ranking z lvl czy iloscia odblokowanych broni..

Co o tym myslicie

#17 Yakashi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 32
Życzliwy

  • Postów:332
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Public Respawn(id)
Offline

Napisano 27.04.2013 08:41

proszę o zamkniecie tematu..





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych