Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z plikiem user.ini


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OeS

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Wołczyn
Offline

Napisano 22.01.2013 23:14

Witam serdecznie. Chciałbym prosić o pomoc w pliku user.ini już tłumacze o co chodzi no wiedz : ja mam hosting pukawka.pl tam normalnie daje premki i admy ale nie wiem czemu moge dawać tylko adma i preme a nie samego adma jak wpisuje tam "nick" "haslo" "bcdefghiju" "nick" "haslo" "bcdefghiju" "a" to niestety nie wiem czemu nie pokazuje sie ani nie zapisuje sie w user.ini ani na hoscie w ogóle nie pokazuje sie na pukawce ze dodalem a pisze ze zmiany zostaly zapisane w pliki user.ini a jezeli dam normalnie flage A czyli dostep do wszystkich premek i do wszystkiego to się normalnie zapisuje , ale chce poprostu dawac ze jak ktos kupi adma to ma adma . A malo tego dodalem w user.ini tych adminow to dzialalo tylko nie wiem czemu nie mieli przenoszenia do tt ct spector czyli 4 w amxmodmenu ani 8 "komendy klienta" a co jeszcze bardziej dziwniejsze jest to że po 4 godzianch wchodze w ten plik i patrze a tu nic nie ma tylko są premki które dodałem ma pukawce na hoscie a admini maja admy . A nigdzie nie pisze ze ktoś ma adma ani na hoscie ani na user.ini jezeli tylko dam flage A czyli wszystko to sie dopiero zapisuje. Proszę o pomoc to jest bardzo pilne !!! +

#2 White

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 472
Wszechobecny

  • Postów:384
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kielce
Offline

Napisano 23.01.2013 00:18

Zacznijmy od tego, że flaga a to jest immunitet, czyli Admin z tą flagą nie może być wyrzucany, banowany itd. Raczej nikt nie daje na flagę a premki. Z tego co zrozumiałem to mylisz flagę dostępu z flagą konta. Mogę się mylić. Poczytaj: http://amxx.pl/topic...dawanie-admina/
  • +
  • -
  • 0

#3 OeS

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Wołczyn
Offline

Napisano 23.01.2013 00:41

Nie chce dać premki na flage a po prostu nie moge dac samego adma bo pisze ze sie zapisalo a sie nie zapisalo! czytaj ze zrozumieniem

#4 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 23.01.2013 01:09

Problem ten powinieneś zgłosić do supportu firmy hostingowej, która świadczy Ci usługi.
Jednak zalecam używać zrozumiałego języka zamiast błędnych "premek" czy "admów".

#5 PokeMod

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:17
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 23.01.2013 15:39

a może sie spytam inaczej masz wgranego amxbansa jeśli tak to zmien w amxbansa żeby czytało z user.inl a jak masz z sql to musisz na stronie gdzie masz amxbansa wgranego i juz :P tam gdzie zmienic trzeba na user.inl to ten plik sie nazywa amxbans.cfg
  • +
  • -
  • 0

#6 Gość_21977_*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.01.2013 16:07

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych