
Nie wiem czemu ale 2x ten sam nick pokazuje często w hud to jedna sprawa.
Druga sprawa jest taka że co runde / rundy ma ktos vipa mimo tego że nie ma vipu w user.ini.
Nie wiem gdzie jest błąd czy po mojej stronie czy generatora vip waszego ?
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 21.01.2013 22:20

![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Napisano 21.01.2013 22:29
public client_authorized_vip(id)
public client_authorized_vip(id){
g_Vip[id]=true;
new g_Name[64];
get_user_name(id,g_Name,charsmax(g_Name));
new g_Size = ArraySize(g_Array);
new szName[64];
for(new i = 0; i < g_Size; i++){
ArrayGetString(g_Array, i, szName, charsmax(szName));
if(equal(g_Name, szName)){
return 0;
}
}
ArrayPushString(g_Array,g_Name);
return PLUGIN_CONTINUE;
}
Użytkownik `mSk. edytował ten post 21.01.2013 22:30
Napisano 21.01.2013 23:00
Użytkownik B@RyŁa edytował ten post 21.01.2013 23:01
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Napisano 30.01.2013 18:33
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Napisano 30.01.2013 19:27
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych