Witam!
Chciałbym Was wszystkich zaprosić na Moje nowe forum o tworzeniu map do Counter Strike'a ![]()
Forum nie ma innych tematów niż o tworzeniu Map ![]()
Solidnie pomogę jeśli czegoś nie będziesz wiedział ![]()
Pozdrawiam i Zapraszam wszystkich!
STRONKA:
http://www.abes-mapping.pl


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









