Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Latarka
#1
Napisano 02.05.2009 12:07
#2
Napisano 02.05.2009 12:16
#3
Napisano 02.05.2009 13:23
#4
Napisano 02.05.2009 13:24
Potrzebne źródło pluginu od latarek
#5
Napisano 02.05.2009 13:34
nie da się jakoś napisać jakoś takiego pluginu?,albo nikt z was nie ma takiego ?
#6
Napisano 02.05.2009 17:15
#include <amxmodx>
#include <engine>
#include <cstrike>
new flashlight[33], color[33]
new g_color[][] = {
{100,0,0},{0,100,0},{0,0,100},{0,100,100},{100,0,100},{100,100,0},
{100,0,60},{100,60,0},{0,100,60},{60,100,0},{0,60,100},{60,0,100},
{100,50,50},{50,100,50},{50,50,100},{0,50,50},{50,0,50},{50,50,0}
}
public plugin_init() {
register_plugin("Hide'n'Seek - Latarka","1.0","Sn!ff3r")
register_event("Flashlight","event_flashlight","b")
set_cvar_num("mp_flashlight",1)
}
public event_flashlight(id)
{
new CsTeams:team = cs_get_user_team(id)
if( team != CS_TEAM_CT)
{
flashlight[id] = 0;
}
else
{
if(flashlight[id]) {
flashlight[id] = 0;
color[id] = random_num(0, sizeof( g_color ) - 1);
}
else {
flashlight[id] = 1;
}
}
message_begin(MSG_ONE,get_user_msgid("Flashlight"),{0,0,0},id)
write_byte(flashlight[id])
write_byte(100)
message_end()
entity_set_int(id,EV_INT_effects,entity_get_int(id,EV_INT_effects) & ~EF_DIMLIGHT)
return PLUGIN_CONTINUE
}
public client_PreThink(id)
{
if(flashlight[id])
{
new origin[3], a = color[id];
get_user_origin(id,origin,3)
message_begin(MSG_BROADCAST,SVC_TEMPENTITY)
write_byte(27)
write_coord(origin[0])
write_coord(origin[1])
write_coord(origin[2])
write_byte(9)
write_byte(g_color[a][0])
write_byte(g_color[a][1])
write_byte(g_color[a][2])
write_byte(1)
write_byte(60)
message_end()
}
}
#7
Napisano 02.05.2009 18:42
A jest możliwość usunięcia latarek w oryginalnym xKangur 1.4 + Extras? Oraz wgrania innego pluginu odpowiadającego za kolor latarki [domyślnych 3 kolorów] i pokazywania jaki jest kolor?
#8
Napisano 03.05.2009 21:55
Nie wiem dla czemuloleN, niestety nie działa.
A jest możliwość usunięcia latarek w oryginalnym xKangur 1.4 + Extras? Oraz wgrania innego pluginu odpowiadającego za kolor latarki [domyślnych 3 kolorów] i pokazywania jaki jest kolor?
Jak dostaniesz źródło, ale raczej kangur ci nie udostępni...
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









