←  Prośby o modyfikację

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zombie Plague Advance
Prośba o klasy ludzi.

Zablokowany

  • +
  • -
Guzik - zdjęcie Guzik 11.01.2013

Prosiłbym by ktoś zrobił dla mnie (albo edytował) plugin z klasami ludźmi. Mniej więcej chodzi o klasy podane poniżej:


1. Pancernik - 50 kamizelki anty-infekcyjnej
2. Łowca - Radar z zombie, 2 Frost Nade (zamrażacze - na zombie-modzie to flashe)
3. Medyk - Ma apteczkę na 250 hp. To będzie ciężko wytłumaczyć. Medyk może uleczyć graczy na 250 hp, mniej więcej wygląda to tak: (człowiek ma domyślnie 100 hp) Człowiek skądś spadł i zostało mu 50 hp, medyk podchodzi, klika na tego gracza "E" i gracz jest uleczony. Medykowi zostaje apteczki na jeszcze 200 hp + za uleczenie gracza o 50 hp medyk dostaje 1 AmmoPack.
4. Przewodnik - 3 flary, żółta "aura" (nie chodzi o takie coś że dookoła przewodnika jest żółte światło, tylko że przewodnik świeci się na żółto).
5. Skoczek - Zmniejszona grawitacja do 450.
6. Biegacz - 200 szybkości.
I jeśli da się to ustawić (bez dodatkowych pluginów) to żeby VIP miał +25 kamizelki anty-infekcyjnej do każdej klasy. Jeśli się nie da to trudno. :P
Daje plusy za pomoc, i prosiłbym by ten plugin został mi wysłany na PW (chcę go mieć tylko dla siebie), a jeśli już to ktoś zrobi, niech napisze komentarz że wysłał. :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Guzik - zdjęcie Guzik 14.01.2013

Refresh.
Odpowiedz

  • +
  • -
Guzik - zdjęcie Guzik 21.01.2013

Do zamknięcia.
Odpowiedz

  • +
  • -
MarWit - zdjęcie MarWit 21.01.2013

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany