Czy byłby ktoś miły i przerobił mi diablo moda chciał bym dodać do niego dwie rzeczy którymi są:
-gdy jesteś w powietrzu archwing cię nie rani
-Exp za zadane obrażenia gdy w kogoś strzelamy dostajemy trochę expa [wiecie 5 hp zabierasz i dostajesz 1 expa]
Pozdrawiam
Vir93


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty
dbmod_5.8d.amxx









