←  Poradniki, Łatki oraz Pluginy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

JailBreak
Mini Shop JailBreak by Emil29

Emil29 - zdjęcie Emil29 26.11.2012

Mini Shop JailBreak by Emil29
Dołączona grafika
Przedstawiam wam mój Sklep na JailBreak. Postanowiłem zrobić ten sklep i go udostępnić, ponieważ na forum wszystko prawie z JailBreaku jest prócz sklepu(jest Jailbreak Shop 3.0, ale link do modeli wygasł i nie ma jak go dodać na serwer). Planuję robić aktualizację sklepu, dodając nowe możliwości kupna, cvary, modele i muzyki.
Prosiłbym, żeby ktoś zrobił, że jak się kupi przenikanie przez ściany na 3 sekundy, to zabija po wyjściu poza tekstury mapy.

Dziękuję Nestea****Lemon i glut1997 za pomoc w pluginie(więcej w Changelog, który jest w .sma sklepu).

Dołączona grafika
Spoiler


Dołączona grafika
/jbshop
/shop
/sklep
Komendy możliwe tylko dla TT!


Zakaz kopiowania sklepu na inne fora, bez pozwolenia autora.

Załączone pliki


Użytkownik Onyke edytował ten post 28.11.2012 15:55
Aktualizacja na prośbę autora
Odpowiedz

  • +
  • -
K!113r - zdjęcie K!113r 26.11.2012

" * 1.0 - pierwsza wersja, którą dało się skomplikować. " Jeżeli plugin działał to po co go komplikować? :D
Changelog daj w komentarzach (najlepiej /* */) bo nie idzie "skomplikować" ;) .


public godoff(id)
{

}


ojj coś tu pusto? :D


Ja bym trochę inaczej zrobił sklep aby łatwiej można było ceny zmieniać i warunki też bym lekko pozmieniał.
Odpowiedz

  • +
  • -
.Tyskie. - zdjęcie .Tyskie. 26.11.2012

nawet nawet :P poleci na mojego jb tylko że bez przenikania przez ściany :P Chyba że dam to za 30 000$ i zmienię max % na więcej ^^ ogólnie rzecz biorąc sklepik nie jest zuy ;]
Odpowiedz

Emil29 - zdjęcie Emil29 27.11.2012

Daję w załączniku działający sklep, ponieważ tamtego nie da się skomplikować, bo źle dodałem Changelog do pluginu.
Jakby ktoś chciał zmianę cen przedmiotów, które są w sklepie to proszę pisać ;)

Załączone pliki

Odpowiedz

TheGrzegorz - zdjęcie TheGrzegorz 28.11.2012

Spoko sklep ,ale bez sensu te latanie.
Dużo ludzi będzie się bugowało :confused:

To jest jailbreak czy 4fun?
Raczej jail ,więc ja wolałbym abyś dodał 2 pluginy - jedną z tym lataniem i drugą bez latania.
Odpowiedz

Emil29 - zdjęcie Emil29 28.11.2012

Dzięki za pomysł TheGrzegorz, już daję sklep bez przenikania przez ściany. Postaram się też poprosić któregoś moderatora, by dodał do pierwszego postu w temacie ten sklep.
Onyke (28.11.2012 15:55):
Zrobione.

Załączone pliki


Użytkownik Emil29 edytował ten post 28.11.2012 14:44
Odpowiedz

pawjo5 - zdjęcie pawjo5 21.12.2012

Siema możesz poprawić ten sklep żeby nie było Deagle z 1 ammo i przenikania przez ściany
Odpowiedz

  • +
  • -
Nemix - zdjęcie Nemix 27.04.2014

Nieśmiertelność przez 5 sekund można usunąć i dodać smoke granat za 3000$ ?

Odpowiedz