←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z steamem......

Zablokowany

  • +
  • -
CogU.t. :] - zdjęcie CogU.t. :] 14.04.2009

Elo :)

Mam steam od 2 miesiecy, wszystko zdziała jak powinno lecz od niedawna ujawnia sie mi bląd "Half-Life Launcher error"... Postanowilem zrobic reinstall cs... usunąłem wszystkie zawartosci cs i steam.... Nastepnie wkladam lpyte i instaluje... Zainstalowalo sie pomyslnie... Nastepnie byla aktualizacja "UPDATING STEAM"... po aktualizacji wyskoczylo okno dotyczace konta dalem zeby sie zalogowac wpisalem login i haslo czekam okolo 1 minutki. po chwili wyskoczylo okieneczko " CONNECTING ACCOUNT: xxxxx" wtedy sie ucieszylem... ale zaraz wyskoczyl blad

Could not connect to steam network. This could be due to a preoblem with your Internet connection r withe the steam network. Please visit www.steampowered.com for more info

Na tym błędzie właśnie polega moj ogromny problem

proszę o jakies porpocyzje
Odpowiedz

  • +
  • -
TiTu$ - zdjęcie TiTu$ 14.04.2009

z tłumaczenia google wynika tak:

Nie można połączyć się z parą sieci. Może to wynikać z preoblem z połączenia internetowego r łoziny pary sieci. Proszę odwiedzić www.steampowered.com więcej informacji


Masz dobrego neta ? nie rozłancza się etc.?
Odpowiedz

  • +
  • -
CogU.t. :] - zdjęcie CogU.t. :] 14.04.2009

nie rozłącza sie ... mam radiowke 1mb dalem jak trzreba bylo dac szybkosc neta 1mb / lan czy cos tam... czasami wiadomo sie wylaczy jak kazdy inny net... robie tak samo ja za 1 razem tylko nie daje "create new account" tylko "login ..."

proszę o pomoc

P.S. Zrobilem jeszcze raz reinstall i to samo

pomocy :wstyd:
Odpowiedz

  • +
  • -
bLz` - zdjęcie bLz` 14.04.2009

i dobrze Ci tak :lol:
joke.
ale ten blad wyskakuje jak sie logujesz,tak?
Odpowiedz

  • +
  • -
CogU.t. :] - zdjęcie CogU.t. :] 15.04.2009

owszem błąd pojawia sie jak sie loguje


P.S. nie smiej sie bo to powazna sprawka xdd

nie no ale na serio doluje mnie to poniewaz zagral bym a tu nici
Odpowiedz
Zablokowany