←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

phpBB
[ROZWIĄZANE] Pisanie tematów przez gości

Zablokowany

  • +
  • -
UrVis - zdjęcie UrVis 05.11.2012

Witam mam problem gdyż wchodzę w PA> zezwolenia >wybieram forum>Zarejestrowani i gdy zatwierdzam to powraca mi na na to samo czyli że jest odblokowne dla gości. Wiecie może o co z tym chodzi czyżbym miał zepsute forum?
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 05.11.2012

Jeśli masz phpbb by przemo to cały czas Ci się tak będzie pokazywać.
Jeśli wybierzesz to co chcesz i zapiszesz to tak będzie ale dalej pokazywać będzie standardowo.
Odpowiedz

  • +
  • -
UrVis - zdjęcie UrVis 06.11.2012

Czyli nic nie da się zrobić? Bo gość nadal może pisać nawet gdy znowu ustawiło na standardowe.
Użytkownik UrVis edytował ten post 06.11.2012 00:34
Odpowiedz

Pawlak093 - zdjęcie Pawlak093 06.11.2012

PA - fora - Zezwolenia ogólne - Pisanie i Odpowiedzi ustawiasz na ZAREJESTR. i powinno być ok
Odpowiedz

  • +
  • -
UrVis - zdjęcie UrVis 06.11.2012

Hmm tylko że tak samo robie co ty na górze napisałeś i mi przywraca się na standardowe jak bym wgrał od razu styl. Tylko jest coś dziwnego bo gdy wciskam "Zezwolenia ogólne" i ustawiam na zarejestrowany potem gdy wchodzę w "Zezwolenia" to mam na każdy dział forum ustawione zarejestrowany dla pisania i odpowiedzi a jako gość każdy może pisać w czym może być problem?
Użytkownik UrVis edytował ten post 06.11.2012 13:13
Odpowiedz

Pawlak093 - zdjęcie Pawlak093 06.11.2012

Przywraca ale goście już nie mogą pisać.
podaj adres forum na pw
Odpowiedz

  • +
  • -
Domiss - zdjęcie Domiss 06.11.2012

Ponieważ jak ustawiłeś zezwolenia ogólne a potem przestawiłeś coś w zezwoleniach to wszystko się resetuje jeżeli chodzi o zezwolenia główne. Więc musisz wszystko z zezwoleń robić jak chcesz jakieś prywatne działy zakładać
Odpowiedz

  • +
  • -
Ojciec Dyrektor - zdjęcie Ojciec Dyrektor 09.11.2012

wersja skryptu?
wgrywałeś jakąś modyfikację?
Odpowiedz

  • +
  • -
UrVis - zdjęcie UrVis 18.11.2012

Dobra dzięki za pomoc już naprawiłem jak mi mówiliście w końcu jak ustawiłem pisanie dla gości to przywracało mina standardowe ustawienia lecz goście nie mogły pisać.

//Temat do zamknięcia.
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 18.11.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany