←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zapauzowanie vipa na 1hp

Zablokowany

gravis111 - zdjęcie gravis111 05.11.2012

Witajcie mam na serwerze vipa co daje granaty i chciałbym go zapauzowac na mapach 1hp 35hp itp tylko ze nie dam rady zrobić 2 folderu maps iż jednego mam już gdzie mam ustawione komendy na dana mape co zrobić
by zapauzować vipa a nie usuwać folderu maps iż mam tam np.sirf_ski2.cfg i ustawione komendy a nie chce tego usuwać.
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 06.11.2012

Podaj .sma VIP'a oraz mapy na których ma nie działać
Odpowiedz

Gość_21977_* 06.11.2012

Dołączona grafika [tutorial] włączenie / wyłączenie pluginów na danej mapie

Do plików
  • plugins-35hp.ini
  • plugins-1hp.ini
w katalogu amxmodx/configs/maps dopisujesz linijkę
vip.amxx disabled
a jeśli nie masz tych plików, to je tworzysz o takie właśnie treści.
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 06.11.2012

tak też można, lecz ja chciałem dopisać mu do VIP'a aby nie działał na podanych w kodzie mapach ;)
Odpowiedz

Gość_21977_* 06.11.2012

Oczywiście można. Jednak to takie rozwiązanie, msz, nieracjonalne.
Dodanie jakiejkolwiek nowej mapy wymaga ponownej edycji kodu SMA pluginu, czy bawienia się z osobnymi plikami konfiguracyjnymi.
Myślę, że edycja pliku jest dużo łatwiejsza, niż edycja całego kodu SMA i ponownej kompilacji,a tworzenie osobnego pliku konfiguracyjnego
przysparza nam podwójnej roboty. A jeśli hostujemy system na serwerze Unixowym, to tym bardziej nie widzę problemu w edycji plików maps/*.(ini/cfg)
Odpowiedz

gravis111 - zdjęcie gravis111 06.11.2012

usunąłem tego vipa i zrobiłem bez granatów ale za to można pisać na @@
ale mam jeszcze 1 pytanie
jak wpisuje /vips to pokazuje online ale czasami pokazuje kilka razy mój nick nie wiem czemu
jak ustawić by po wpisaniu /vips byl raz nick online vipow a nie kilka razy jeden
Odpowiedz

  • +
  • -
Kawon - zdjęcie Kawon 11.11.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany