←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zmiana zapisu z Nvault na SQL

  • +
  • -
ExTaza?!'s Photo ExTaza?! 05.11.2012

Witam , z góry mówie że szukałem podobnego tematu do mojego , nie znalazłem. Zapewne nie można przenieść zapisu z Nvalut na SQL nie tracac przy typ odznak , fragów itp ;) Chyba że się mylę i jest taka możliwość , moglby ktoś mi o niej powiedziec ? :)
Quote

  • +
  • -
ExTaza?!'s Photo ExTaza?! 06.11.2012

A czytałeś ten poradnik ? Bo on jest do niczego. Tam nie ma nic o pliku nvault. W poradniku jest gotowy sq3 , którego nie wiem jak zrobic. Wiec krotko mowiac beznadzieja
Quote

  • +
  • -
K!113r's Photo K!113r 06.11.2012

Czytałem i to nie raz, widocznie Ty nie przeczytałeś, proszę, nawet wyjaśnienie:

A jak zamienic z pliku vault a nie sqlite na sql ? przykladowa zawartosc pliku znajduje sie w zalaczniku

vault = sqlite3 - odpowiedź: tak samo.

Brak załącznika ;>

Quote

  • +
  • -
ExTaza?!'s Photo ExTaza?! 06.11.2012

Ahhh tak ? Sam zobacz że program który jest opisany w poradniku ,nie czyta *.vault...

SQLiteManager: Error in opening file bf2data.vault - either the file is encrypted or corrupt
Exception Name: NS_ERROR_FILE_CORRUPTED
Exception Message: Component returned failure code: 0x8052000b (NS_ERROR_FILE_CORRUPTED) [mozIStorageService.openUnsharedDatabase]
takie coś wywala ... Czytaj niżej , inni to samo maja. Bezsens poradnika , poraz kolejny mowie
Quote

  • +
  • -
Kawon's Photo Kawon 07.11.2012

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

Mody > Inne mody > Pytania

do

Scripting AMXX > Pytania
Quote

  • +
  • -
ExTaza?!'s Photo ExTaza?! 07.11.2012

Jak mi dasz taki skompilowany plugin to masz plusa :)

Błędnie napisany plugin , biblioteki porozwalane po temacie... Nie da sie skompilowac... Chce cos konkretnego.
Quote