←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Mój serwer nie pojawia się w...

Zablokowany

  • +
  • -
RedDevill - zdjęcie RedDevill 20.10.2012

Witam!

Zakupiłem serwer na mojeserwery.pl na miesiąc. Po zainstalowaniu serwera, włączyłem testowo grę. Wszystko działało, można było grać. Postanowiłem wgrać BF2 moda. I tu zaczęły się schody, wszystko się łatwo wgrywa i pozornie wydaje się, że wszystko w porządku, ale... gdy włączam grę i wklejam ip mojego serwera w Find server, mój serwer się nie pokazuje. :| Próbowałem już z dwoma BF2modami i nadal to samo, więc problem musi leżeć po mojej stronie.

Macie jakieś pomysły? Proszę, to bardzo ważne, moje pieniądze się marnują.
Pozdrawiam!
Odpowiedz

  • +
  • -
Grease - zdjęcie Grease 20.10.2012

Jaka wersja binrarek i dproto? Słyszałem, że najnowsze mogą (ale nie muszą) wywoływać problemy właśnie w wyszukiwaniu serwerów.
Odpowiedz

  • +
  • -
luki3507 - zdjęcie luki3507 20.10.2012

a serwer jest on ?
bo może coś jest nie tak serwer jest wyłączony i ci się nie pokazuje :D
Odpowiedz

  • +
  • -
RedDevill - zdjęcie RedDevill 20.10.2012

Tak, serwer on,

Jaka wersja binrarek i dproto? Słyszałem, że najnowsze mogą (ale nie muszą) wywoływać problemy właśnie w wyszukiwaniu serwerów.


Mam wersję 0.9.87 Linux. I właśnie w dproto musi leżeć problem bo w konsoli pojawia mi się błąd (serwer obługuje port 48, a posiadasz klienta 47). Sprawdzam właśnie też na wersji NS, ponieważ chcę, żeby serwer był S+NS.

Co robić?

@edit:
Poradziłem sobie. Próbowałem wiele sposobów i się udało. Ale teraz kolejny problem.. Tego BF2 w ogóle nie ma na serwerze, ani żadnych innych modów. Wiecie może dlaczego? Serwer wygląda tak samo jakbym nic nie wgrywał. Może trzeba zmienić jakąś linijkę albo coś?

To ten mod.
Użytkownik RedDevill edytował ten post 20.10.2012 18:22
Odpowiedz

Gość_21977_* 20.10.2012

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

AMX Mod XProblemy

do

HLDSProblemy
Odpowiedz

  • +
  • -
RedDevill - zdjęcie RedDevill 20.10.2012

Dobra, już wszystko działa jak należy, zainstalowałem wszystko od nowa a zostawiłem folder metamod z tego BF2moda.
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 20.10.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany