←  Pytania do firm

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Polski hosting serwerów Shootmanii

  • +
  • -
ToRRent's Photo ToRRent 14.10.2012

Od ponad 2 tygodni szukam czy istnieje choć jeden polski hosting który w swojej ofercie ma serwery do Shootmanii i na podstawie nazewnictwa ów serwerów, grając w Elite napotkałem "PolishElite by pukawka.pl". Zacząłem się zastanawiać czy to pukawka jest pierwszym hostingiem ? wchodzę na ich stronkę ale nic o sm nie ma więc ma uczucie że o czymś nie wiem...

Podsumowując, czy istnieje polski hosting który w swojej ofercie ma serwery do Shootmanii ?
Quote

  • +
  • -
Eryk172's Photo Eryk172 21.02.2013

Trzeba sie skontaktowac z nimi, aby uzyskac serwer gry ktorego nie ma u nich na liscie.
Quote

SerwerHost.pl's Photo SerwerHost.pl 22.02.2013

Prawie każdy hosting może postawić dowolna grę spoza oferty, wystarczy napisać na bok...
Quote

  • +
  • -
ToRRent's Photo ToRRent 12.11.2013

Trochę odkopuje ale nie każdy.W Polsce panuje taki zwyczaj że serwerownie nie chcą łączyć plików gry z modułami typowymi dla stron www czyli np. php co serwer sm powinien posiadać obowiązkowo do zarządzania serwerem z poziomu gry.

 

Wdrażanie gry spoza oferty wiąże się z dodatkowymi kosztami/błędną wyceną co jeszcze bardziej mnie przekonuje do rezygnacji z Polskich hostingów. Jedyny pozytyw jaki mnie przy tym trzyma to lokalizacja a co za tym idzie - ping.

Quote