←  Prośby o kompilacje pluginów / Problemy z kompilacją

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

kompilacja pluginów, jeden błąd w każdym p...

Zablokowany

  • +
  • -
WSP3S - zdjęcie WSP3S 14.10.2012

Witam jestem posiadaczem pewnej wersji call of duty która zapewne bazuje na QTM_Codmod.
Mój problem jest taki że otrzymałem paczke z samymi plikami sma, i przy komplikacji każdego pluginu (klasy), jest ten sam błąd.

Welcome to the AMX Mod X 1.8.1-300 Compiler.
Copyright © 1997-2006 ITB CompuPhase, AMX Mod X Team

codclass_amadeusz.sma(18) : error 088: number of arguments does not match definition

1 Error.
Could not locate output file codclass_amadeusz.amxx (compile failed).

Powie ktoś w czym leży problem/przyczyna? Mam tak w wszystkich klasach i chciałbym sobie sam poradzić. Tutaj załączam jedną klasę. Mógłby ktoś powiedzieć co trzeba zrobić?
Za pomoc oczywiście +++

Załączone pliki


Użytkownik WSP3S edytował ten post 14.10.2012 15:35
Odpowiedz

  • +
  • -
ElonI. - zdjęcie ElonI. 14.10.2012

Szukasz
cod_register_class(nazwa, opis, bronie, zdrowie, kondycja, inteligencja, wytrzymalosc, "Zwykla");
Zmieniasz na
cod_register_class(nazwa, opis, bronie, zdrowie, kondycja, inteligencja, wytrzymalosc);

Załączone pliki


Użytkownik LoozeR edytował ten post 14.10.2012 18:22
Odpowiedz

  • +
  • -
WSP3S - zdjęcie WSP3S 14.10.2012

okey. Powiedzmy że to by przeszło, tylko że teraz w silniku mam edytowane na frakcję więc jak skasuje z klas frakcję to codmod w silniku i tak ma je edytowane więc będzię chciał je na początku wybierać a nie będzie mógł więc będzię błąd?

Z tego co wiem to frakcje są sposób "Pierwszy" który dodaje do każdej klasy osobno frakcje.
Użytkownik WSP3S edytował ten post 14.10.2012 18:26
Odpowiedz

  • +
  • -
WSP3S - zdjęcie WSP3S 14.10.2012

Skompilowałem klasy.
Gdyby miał ktoś podobny problem zalecam kompilację lokalna + include codmod.inc (Edytowany tak jak opisuje poradnik dodawania frakcji sposobu PIERWSZEGO)
Odpowiedz

Gość_21977_* 14.10.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany