←  Szukam pluginu

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Szukam pluginów do COD'a: /Daj , /Wymi...

  • +
  • -
Zielek - zdjęcie Zielek 11.10.2012

Witam , bardzo pilnie poszukuję kilku pluginów za każdy dam plusa :)

1. /Daj , /Wymien , /Sprzedaj ( Możliwość dania innemu graczowi perka lub wimiana perka za zgodą wybranego gracza lub sprzedanie perka za kase )

2. Nagrody w skrzyniach - ( Po zabiciu jakiegoś gracza wylatuje z niego skrzynia a w niej losowa nagroda np. Kasa , EXP , Perk albo minus 5 / 10 HP )

3. Apteczki na mapie ( Na całej mapie w danych kątach leżą apteczki które dają 10 hp i można doładować sobie max do 100 hp jeżeli ktoś ma więcej wbite w życie to przez apteczki i tak może wbić tylko 100 hp )

4. Konkurs ( Chodziło by oto że poprzez to można zdobyć dodatkowy EXP tzn co jakiś czas powiedzmy co 5 min na serwerze pojawia się KONKURS pytanie np 45+20-5 = Kto pierwszy odpowie i poda poprawną odpowiedź dostanie losowy EXP min. 100 max. 500 )

5. /Admin , /Admins ( Po wpisaniu tej komendy w say wyśliwetlają się administratorzy na serwerze On-Line )

6. /Misje , /M ( Chodziło by o kolejny sposób na zdobywanie EXP'a sposobem wykonywania danych misji np zabić kogoś 5 razy itd. )

7. Kultura i Anty reklama w say ( Chodzi oto że jak ktoś np użyję przekleństwa na czacie to nie wyświetla się przekleństwo tylko np Gracz : Zapraszamy na nasze forum , albo jak ktoś poda link lub ip serwera to piszę po prostu to samo co z przekleństwami )

8. Admin color chat ( Admin ma inny kolor w czacie )

9. Inne modele broni ( Coś pod grę Call Of Duty )
Odpowiedz

  • +
  • -
TSUBA - zdjęcie TSUBA 11.10.2012

Było na tym forum 1000 razy poszukaj sobie a potem będzie ludzie dostają wszystko na gotowca a następnie reklamują te COD mody jako unikaty...
Odpowiedz

  • +
  • -
Zielek - zdjęcie Zielek 12.10.2012

1. Podałeś samo /Daj a trzeba mi jeszcze /Wymien zeby mogli sie wymieniać perkami

P.S TSUBA ja nie mam zamiaru reklamować jako Unikalny COD , Chodzi mi aby był na serwerze fajny tryb rozgrywki i atrakcji :)
Odpowiedz

  • +
  • -
Zielek - zdjęcie Zielek 12.10.2012

Mógł byś jeszcze podać link do pluginu /konto ?
Odpowiedz