←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Rozkręcenie sieci

  • +
  • -
eske - zdjęcie eske 26.09.2012

Cześć , za 3 miesiące mam zamiar zakupić serwer cs , lecz mam trochę pytań aby kasa nie poszła w błoto , jeśli zakupie na wiaderku reklamę to czy się rozwinie , aby dużo osób grało? (full) , jak przytrzymać graczy , jakie koszty są na rozwinięcie sieci? , jaki mod najlepiej wybrać?
Odpowiedz

*Sensible* - zdjęcie *Sensible* 26.09.2012

jakie koszty są na rozwinięcie sieci?
Na samo rozinięcie? 50zł-100zł+
Jak szukasz hostingu to weź ten z mojej sygny :)Niskie PINGI , Niska Cena ;)
Użytkownik *Sensible* edytował ten post 26.09.2012 14:19
Odpowiedz

  • +
  • -
glut - zdjęcie glut 26.09.2012

Sama reklama nie wystarczy. Musisz zachęcić ludzi czymś nowym (orginalnym).
Odpowiedz

Gość_21977_* 26.09.2012

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

Counter-Strike Ogólne

do

InneOFF Topic
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 26.09.2012

jesli sie na tym nie znasz albo chcesz z tego czerpać kase to sobie daruj
Odpowiedz

Gość_prohost2_* 26.09.2012

Wybacz, ale przez pierwszy rok nie zdąbędziesz sukcesu - jeżeli chodzi o serwery CS 1.6 :)
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 26.09.2012

W tych czasach nowe sieci nie mają dużych szans na rozwinięcie się, przynajmniej szybko.
Jest już bardzo dużo dobrych serwerów z których gracze tam hop siup nie odejdą.
Więc tak jak G[o]Q napisał jeśli chcesz trzepać kasę na adminach to sobie daruj.
Odpowiedz

  • +
  • -
eske - zdjęcie eske 27.09.2012

Po prostu chcę mieć z tego frajde (wbijają ludzie o k**wa nie no full serwer o jpd xD) , lecz się zastanawiam nad tą serwerownią ;/
Serwer prawdopodobnie na pukawka (nie znam lepszego od nich) , i reklamę chcę kupić na wiaderku lecz jaką? są tam jakieś do wyboru? jaką się opłaca ? czy rozwinie się i będzie full po kilku godzinach?
I czy 110 zł (sms) wystarczy na 1 serwer aby się rozwinął?
Odpowiedz

Gość_21977_* 28.09.2012

110 zł (sms) = ok. 55 zł.

Ja bym proponował Ci najpierw zastanowić się nad metodą płatności, bo płacisz niepotrzebnie 2× więcej, płacąc smsem.
Odpowiedz

sekio - zdjęcie sekio 28.09.2012

eske nie masz do wyboru modów bo nie umiesz jeszcze nic ,jeżeli nie będziesz stawiał prostego serwera wydasz kasę w błoto. Co do wiaderka to reklama min za 70 zł daje efekty chodź nie spodziewaj się full serwera zwłaszcza że jesteś amatorem pamiętam jak wyglądał mój pierwszy serwer , nawaliłem jakiś głupich pluginów dlatego zastawów się czy chcesz stawiać cokolwiek bo wlicz w to jeszcze koszta pomocy którą za pewne będziesz potrzebował jeżeli nie weźmiesz się do szybkiego szkolenia w necie wszystko jest powodzenia.
Odpowiedz

  • +
  • -
eske - zdjęcie eske 28.09.2012

sekio , jest to mój 6 serwer cs , przy wcześniejszych nie kupowałem reklamy na wiaderku .. prawdopodobnie 150 zł sms będę płacił
Odpowiedz

  • +
  • -
GmbH - zdjęcie GmbH 28.09.2012

Postawilem serwer eb zreszta ciagle nad nim pracuje przychodow nie ma na razie , ale nie na tym mi zalezy wchodze wczoraj 12 na 15 ludzi eb ten mod to dobry mod , ale to 3 ogarnac na tym modzie sa inne kampy tu tym wyrózniaja sie serwery jak postawisz teraz FFA to powodzenia ..
Odpowiedz

  • +
  • -
l3szcz - zdjęcie l3szcz 28.09.2012

eske, po co płacisz sms? Przecież to żre kase..
Rozumiem, że nie masz w pobliżu poczty ani sklepu obsługującego Moje Płatności Dotpay?
Odpowiedz

PIVO - zdjęcie PIVO 28.09.2012

1. Zrób własna paczkę AMXX
2. Najlepszy będzie mod będzie CodMod
3. Rób ile zdołaż reklamy min. 50 co dzień :)
4. Pisz do ludzi na GG
5. Rób konkursy na forum
Odpowiedz

  • +
  • -
eske - zdjęcie eske 28.09.2012

l3szcz, jestem bardziej pewny płacąc SMS (5minut i już) , a z pocztą to nie wiem co i jak wypełnić ..


PIVO, cod mod na jaki max lvl?
A i czy jak kupie na wiaderku reklamę to bedzie full serwer po 2-3 godzinach? jest to pewne?
Użytkownik eske edytował ten post 28.09.2012 19:16
Odpowiedz

  • +
  • -
l3szcz - zdjęcie l3szcz 28.09.2012

Tak, 5 Minut i już, ale tracisz całe 75 zł na rzecz Orange/Play/T-Mobile itp...
A tak, płacisz bezpośrednio na wiaderko, nie jest to trudne, mogę Ci opisać all krok po kroku
Odpowiedz

Gość_21977_* 28.09.2012

@eske: Słyszałeś o czymś takim, jak przelew?
Czy w szkołach nie każą już zakładać kont bankowych :o

BTW. Ale po co przelewem, jak można połowę kasy dobrowolnie przekazać na rzecz wielkich korporacji :(
Odpowiedz

  • +
  • -
K!113r - zdjęcie K!113r 28.09.2012

@benio101: Nie te czasy :P

Ale konto bankowe można już mieć od 13 roku życia, więc to już nie jest problemem.
Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 28.09.2012

Daj Kase Rodzicom żeby CI przelali na coś gdzie będziesz mógł zarządzać Tym z poziomu Kompa (coś a la PayPal chociaż nie wiem czy to na pewno to :|). Proste? I wilk Syty i owca cała.
Użytkownik CheQ edytował ten post 29.09.2012 08:56
Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 28.09.2012

Systy

^D^

@topic
Spisz dane do przelewu, idz na poczte, popros o blankecik i wpisz dane :)
Odpowiedz