←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Problem z AMXBans

Zablokowany

  • +
  • -
Karolus - zdjęcie Karolus 04.04.2009

Witajcie, kiedyś instalowałem sobie AMXBans bo chciałem zobaczyć jak to działą i zobaczyć na przyszłość i wszystko grało nagle ostatnio chcę je zainstalować a tu jakiś głupi błąd przy isntalacji na stronie.

Po wgraniu plików wszystko (jak na razie gra) przechodzę już wszystkie kroki i jest ostatni żeby przenieść na amxbans klikam i....

Here You Are:

Warning: require(/home/karolus/domains/cs-fsx.pl/public_html/amxbans/smarty/Smarty.class.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/karolus/domains/cs-fsx.pl/public_html/amxbans/include/config.inc.php on line 103

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/karolus/domains/cs-fsx.pl/public_html/amxbans/smarty/Smarty.class.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/karolus/domains/cs-fsx.pl/public_html/amxbans/include/config.inc.php on line 103

W czym jest problem nigdy go nie miałem a ostatnio się pojawił...
Odpowiedz

  • +
  • -
Saper - zdjęcie Saper 04.04.2009

jak juz jestes w tym kroku Posted Image to usun plik amxbans/admin/setup.php

i nie klikaj na Proceed to AMXBans tylko w przegladarce wpisz adres www.cs-fsx.pl/amxbans/index.php
Odpowiedz

  • +
  • -
Karolus - zdjęcie Karolus 04.04.2009

To samo tylko linia erroru inna

Warning: require(/home/karolus/domains/cs-fsx.pl/public_html/amxbans/smarty/Smarty.class.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/karolus/domains/cs-fsx.pl/public_html/amxbans/include/config.inc.php on line 87

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/karolus/domains/cs-fsx.pl/public_html/amxbans/smarty/Smarty.class.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/karolus/domains/cs-fsx.pl/public_html/amxbans/include/config.inc.php on line 87
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 04.04.2009

failed to open stream: No such file or directory in

W wolnym tłumaczeniu "brak pliku w wskazanym folderze"

Wgraj od nowa cały folder amxbans/smart i nadaj mu chmod 777.
Odpowiedz

  • +
  • -
XlifE - zdjęcie XlifE 04.04.2009

A czy później nie powinien zminić CHMOD na domyslny jak to już wykona ??
Odpowiedz

  • +
  • -
Karolus - zdjęcie Karolus 04.04.2009

failed to open stream: No such file or directory in

W wolnym tłumaczeniu "brak pliku w wskazanym folderze"

Wgraj od nowa cały folder amxbans/smart i nadaj mu chmod 777.


Tyle że ten plik tam jest a ponowne wgranie nic nie daje
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 04.04.2009

chmod 777 nadany? Jeśli tak to spróbuj nadać chmod 555 (dla wszystkich plików i folderu)
Odpowiedz
Zablokowany