←  Dyskusje/Pomysły/Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zombie Hell
Połączenie ZombieHell i CodMod

Locked

Kim's Photo Kim 29.08.2012

Witam przed chwilą wpadłem na pomysł żeby połączyć dwa mody a doknałnie chodzi mi o ZombieHell i COd Mod

Chodzi dokładnie o to żeby boty nie mogły wybierać klas tylko gracze w Ct i dla was pytanie czy to byłby dobry pomysł żeby przyciągło jeszcze więcej graczy czy nie bo aktualnie mam ZombieHell + GunXpMod

proszę o szczere odp ;P
Quote

  • +
  • -
lexar's Photo lexar 29.08.2012

Jest już ZH z Codem nie znane wszystkim ale jest przeważnie full także jest mało prawdopodobne że ci się rozwinie :) ale możesz spróbować czemu nie ;)
Quote

  • +
  • -
Nestea****Lemon's Photo Nestea****Lemon 29.08.2012

Moim zdaniem będzie spore zamieszanie i rozgrywka będzie monotonna , lub mogą też wyskakiwać niespodziewane błędy ( nie jestem pewien , ponieważ nie znam Zombie Hell )
Quote

Kim's Photo Kim 29.08.2012

aha no to cod odpada a jak zrobić np żeby Gracze w Ct się odradzali jak zginą ? coś podobnego typu DeathMatch?;d tylko bez menu broni
Quote

GT Team's Photo GT Team 29.08.2012

Warto spróbować :-]
Quote

camperndm's Photo camperndm 29.08.2012

aha no to cod odpada a jak zrobić np żeby Gracze w Ct się odradzali jak zginą ? coś podobnego typu DeathMatch?;d tylko bez menu broni

To akurat nie problem ^^
Quote

Gość_21977_* 03.09.2012

Automatyczna wiadomość


Ten temat został przeniesiony z forum

AMX Mod XPytania

do

ModyCall of Duty ModDyskusje
Quote

llucyfer5's Photo llucyfer5 03.09.2012

jeżeli jest to proszę o paczkę z takim modem
Quote

Gość_21977_* 06.09.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked