←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

GmAMXBans
Smarty.class / problem..

Zablokowany

NeO^^Mistic - zdjęcie NeO^^Mistic 28.08.2012

Witam. Wgrałem pliki AmxBans MIX i gdy ładuje strony aby zacząc instalacje wyskakuje taki błąd:



[b]Warning[/b][color=#000000]: require_once(/home/csnoname/public_html/bany/include/smarty/Smarty.class.php) [[/color][url="http://cs-noname.xaa.pl/bany/function.require-once"]function.require-once[/url][color=#000000]]: failed to open stream: No such file or directory in [/color][b]/home/csnoname/public_html/bany/setup.php[/b][color=#000000] on line[/color][b]57[/b]
[b]Fatal error[/b][color=#000000]: require_once() [[/color][url="http://cs-noname.xaa.pl/bany/function.require"]function.require[/url][color=#000000]]: Failed opening required '/home/csnoname/public_html/bany/include/smarty/Smarty.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in[/color][b]/home/csnoname/public_html/bany/setup.php[/b][color=#000000] on line [/color][b]57[/b] 

Wcześniej instalowałem Amxbans GM 1.6.1 wyskakiwało to samo.
Nie pisać głupich odpowiedzi typu . Wgrałeś pliki jeszcze raz? Wgrywałem 10 razy.. I nic.
Odpowiedz

  • +
  • -
glut - zdjęcie glut 28.08.2012

chmody nadane ??
Odpowiedz

  • +
  • -
Portek - zdjęcie Portek 28.08.2012

Wchodzisz do folderu /home/csnoname/public_html/bany/include/smarty/ i zmieniasz nazwę pliku smarty.class.php na Smarty.class.php
Odpowiedz

  • +
  • -
sNH. - zdjęcie sNH. 28.08.2012

Tak jak kolega wyżej, jeśli wgrywasz przez tc, to na początku wgrywania plików oznaczasz "zmiana na małe znaki"
Odpowiedz

NeO^^Mistic - zdjęcie NeO^^Mistic 28.08.2012

Zmieniłem.. Instaluje, przy tworzeniu konta admina wypełniam all pola klikam sprawdź dane i wyskakuje.
Hasło powinno zawierać min. 4 znaki.
Wymagane Pole jest Puste....
Użytkownik NeO^^Mistic edytował ten post 28.08.2012 13:41
Odpowiedz

  • +
  • -
sNH. - zdjęcie sNH. 28.08.2012

Zrób to w innej przeglądarce/Wyczyść pamięć podręczną.
Odpowiedz

  • +
  • -
Kawon - zdjęcie Kawon 02.09.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany