←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Nvault - maksymalny rozmiar/p...

Zablokowany

  • +
  • -
Jak się nazwać - zdjęcie Jak się nazwać 22.08.2012

No to tak, większość osób pewnie zauważyło, że nvault po jakimś czasie gubi wpisy, tak więc mam pytanie czy może orientuje się ktoś dlaczego? Jest to spowodowane zbyt dużą ilością danych w pliku(jak tak to jaka jest maksymalna ilość) czy może coś innego ma na to wpływ (automatyczny prune co jakiś czas?). Na pewno nie tylko mi przyda się ten temat (o ile ktoś wie o co chodzi z tym gubieniem).
Odpowiedz

GT Team - zdjęcie GT Team 22.08.2012

Mam to samo na swoim serwerze dlatego stowrzylem to:
http://amxx.pl/topic...vev-nowy-zapis/

denerwowalo mnie to poniewaz nie moge sobie na to pozwolic.
Odpowiedz

  • +
  • -
Jak się nazwać - zdjęcie Jak się nazwać 22.08.2012

No tak, ale to jest tylko ucieczka od problemu, osobiście napisałem plugin który usuwa wszystkie wpisy w których exp jest równy 0 (na pewno sporo miejsca zaoszczędziłbym, ale używam sql a plugin napisałem na amxx o ile okaże się że wielkość pliku/ilość wpisów jest problemem)
Odpowiedz

  • +
  • -
Jak się nazwać - zdjęcie Jak się nazwać 23.08.2012

Nikt nie ma nic do powiedzenia na ten temat? Bo nie wiem czy ma sens udostępnianie pluginu usuwającego dane których wartość == 0 (bo może nie to być problemem, chodzi o cod moda ale napisać to do innego moda/pluginu to nie problem).
Odpowiedz

  • +
  • -
Barto_12_SAS - zdjęcie Barto_12_SAS 23.08.2012

Szcze mòwiąc ja jestem na etapie ogarniania ale to co Ty masz to np. gdy mam zapis nvalut na botach to one w sumie nie expią , więc usunie je z pliku save ?
Odpowiedz

  • +
  • -
Jak się nazwać - zdjęcie Jak się nazwać 23.08.2012

Skoro masz coda na botach to raczej nie dojdzie do utraty danych bo nie ma tam zwykłych graczy tylko ty i boty więc nie wiem po co.
Odpowiedz

  • +
  • -
Barto_12_SAS - zdjęcie Barto_12_SAS 23.08.2012

Faktycznie.

Ale odciążyć mógłbym i tak już zniszczony PC . Starego COD'a jeszcze ogarnia ale na nowy to mi już siada trochę więc wszystkie chwyty chyba dozwole ...
Odpowiedz

  • +
  • -
Jak się nazwać - zdjęcie Jak się nazwać 23.08.2012

to raczej lepiej jakbyś dodał warunek do zapisu że gracz nie może być botem. Jutro udostępnię plugin usuwający zbędne dane z CodModa (nowego, jak ktoś będzie chciał do starego to też przerobię). Widzę że nikt raczej się nie wypowie więc temat do zamknięcia.
Odpowiedz

GT Team - zdjęcie GT Team 23.08.2012

To ze gubi dane może być niedokladnoscia ze strony biblioteki nvault. Komenda id_user_bot(id) nie jest zbyt precyzyjna dlatego lepiej sprawdzić po pingu gracza.
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 23.08.2012

jak sie nie umie dobrze zaimplementować zapisu to tak jest wystarczyło by uzywać timestamp'ów i wasz problem by zniknął
Odpowiedz

  • +
  • -
Jak się nazwać - zdjęcie Jak się nazwać 23.08.2012

G[o]Q czyli co jest problemem? Za duży rozmiar plików/za dużo danych? tak?
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 24.08.2012

http://amxx.pl/topic...320#entry414821
I na pewno nic samo się nie usunie.
Odpowiedz

  • +
  • -
Jak się nazwać - zdjęcie Jak się nazwać 24.08.2012

sebul mi już ucinało po tygodniu dane więc wątpię że ten zapis wytrwa do miesiąca, dziś udostępnię plugin kasujący niepotrzebne dane.
Do zamknięcia.
sebul (24.08.2012 15:44):
To problem na pewno tkwi w czymś innym.
Odpowiedz

  • +
  • -
MarWit - zdjęcie MarWit 24.08.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany