←  Propozycje

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Dodanie punktu do Regulaminu

Zablokowany

  • +
  • -
Szary Frager - zdjęcie Szary Frager 07.08.2012

Witam tak wygląda obecnie punkt 5 Naszego regulaminu cytuję:

V. Reputacja:
[*]Zarejestrowani użytkownicy foruma mają prawo do pozytywnego oceniania postów (administracja może oceniać również negatywnie).
[*]Pozytywna reputacja powinna być dana w postach dzięki którym uzyskaliśmy pomoc, zawierających ważne informacje itp. Użytkownicy pomagający nic z tego nie mają, w ten sposób możesz ich symbolicznie nagrodzić.
[*]Rozdawanie pkt. reputacji za posty nie wnoszące nic do tematu, nie pomagające w żaden sposób jest niemile widziane i w przypadku nagminnego nadużywania tej opcji karane.
[*]Upraszanie się o punkty reputacji jest niemile widziane a w konsekwencji może zostać nagrodzone ujemnymi punktami lub ostrzeżeniem.

Moją propozycją jest też dodanie nowego podpunktu który mówił by o Nagradzaniu reputacją ujemną przez Power Userów itp. ponieważ zauważyłem iż na forum niektórzy z tą rangą nagradzają reputacją ujemną za nic. I nie są wyciągane z tego żadne konsekwencje w związku z tym...

To ,że ktoś jest dłużej na forum nie znaczy ,że musi zaraz zniechęcać i potępiać czyjąś pracę ujemną reputacją.

Dostałem ujemną za to ,że napisałem ,że mam problem...
Użytkownik Szary Frager edytował ten post 07.08.2012 16:55
Odpowiedz

  • +
  • -
иєxт - zdjęcie иєxт 07.08.2012

No z jednej strony ma rację ..

http://amxx.pl/topic...aje-fast-szbko/

Pomyliłem się, owszem ale żeby od razu karać ujemną reputacją ? o_O

Kolega mi powiedział że nie może przez to skompilować więc mu uwierzyłem i napisałem ..
Odpowiedz
Zablokowany