←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

AMXBans 6.x
Jak dodać admina przez ftp

Zablokowany

Domino0 - zdjęcie Domino0 05.08.2012

Witam, mam tylko dostęp do FTP i pytam jak dodać admina AmxBans??

Ponieważ głównego admina nie ma już a ja chcę dziś dodać mój serwer....

Proszę powiedzieć w jakim pliku itp dodać.

Z góry dzięki i pozdro
Odpowiedz

  • +
  • -
`mSk. - zdjęcie `mSk. 05.08.2012

Tutaj masz opisane ; ) -> http://amxx.pl/topic...dawanie-admina/ Jeżeli chodzi o plik to wejdź w: cstrike/addons/amxmodx/configs i tam znajdź users.ini
Użytkownik `mSk. edytował ten post 05.08.2012 23:20
Odpowiedz

Domino0 - zdjęcie Domino0 05.08.2012

Tutaj masz opisane ; ) -> http://amxx.pl/topic...dawanie-admina/ Jeżeli chodzi o plik to wejdź w: cstrike/addons/amxmodx/configs i tam znajdź users.ini


Przeczytaj to co napisałem w 1 poście...
Nie chodzi mi o dodanie admina na serwer tylko do AmxBans ;) :facepalm2:
Odpowiedz

Flk - zdjęcie Flk 05.08.2012

ale admini amxbans sa w bazie sql a nie na serwerze ftp
a serwer możesz dodac bez dostepu do amxbans wrzuc all pliki na serwer od amxban i w sql.cfg wypelni dobrze a po zmianie mapy serwer sam się doda do amxban
Odpowiedz

  • +
  • -
White - zdjęcie White 06.08.2012

Możesz dodać pod warunkiem, że są ustawione zezwolenia. Jeśli chcesz, żeby adminów czytało z users.ini to w pliku amxbans.cfg ustaw: amxbans_use_admins_file 1
Odpowiedz

  • +
  • -
Destiny - zdjęcie Destiny 06.08.2012

Jeśli chcesz dodać administratora do amxbansa, to jakim cudem chcesz to zrobić przez ftp serwera? Myśl człowieku. W ftp możesz dodać admina jedynie na serwer.

Możesz dodać pod warunkiem, że są ustawione zezwolenia. Jeśli chcesz, żeby adminów czytało z users.ini to w pliku amxbans.cfg ustaw: amxbans_use_admins_file 1


Adminów na serwerze a nie w amxbansie.

@Kolega, który Ci tłumaczy ma rację.Wystarczy, że dobrze wypełnisz plik sql.cfg i serwer doda się automatycznie do bansa.
Użytkownik Destiny edytował ten post 06.08.2012 08:23
Odpowiedz
Zablokowany