←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Czas przed rozpaczęciem rundy

Zablokowany

  • +
  • -
Zdunekk - zdjęcie Zdunekk 01.08.2012

Witam , mam ogromny problem . A mianowicie prawie po kazdej zmianie mapy , lub rundy NA moim serwerze BASEBUILDER
Dzieje się tak że:


Pojawia się czas chyba 8 sekund, ( na dole ekranu na czerwono mruga ) , ten czas uzywa sie chyba do kupienia broni na serwerach ffa
Lecz w tym czsie ^ ct jest zablokowane jest ok , a terroryści inaczej zombie mogą biegać , ( to jest 1 problem ) ,
a drugi tyczy się tego że w czasie tych 8 sekund blokady wybiegu zombie na teren budowania są wyłączone i zombie może sobie wybiec. (po minięciu tych 8 sekund blokady się włączają i ci co nie zdążąwybiec na teren budowania (zombie ) zostają tam do końca czasu budowy i jest normalna gra.
A to troche nie fajne bo bądą przeszkadzać w budowaniu ct i wbijac na kampy juz od razu.


POWIE MI KTOS JAK USUNAC TEN CZAS SPRZED RUNDY ?????????


dodam że ustawiłem w serwer.cfg freezetime na 10 (czyli 10 sekund ) żeby nik niebiegał w czasie przed rundą , lecz to nie działa .
Zombie biega :(((((((((((((((((((.

HELP !
Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 02.08.2012

To się nazwy freezetime. W server.cfg zmieniasz:
mp_freezetime 8
na
mp_freezetime 0
Odpowiedz

  • +
  • -
Zdunekk - zdjęcie Zdunekk 02.08.2012

Dziękuję bardzo, wszystko działa ( sam sobie poradziłem wczaśniej i działało ) , ale i tak masz + , bo gdybym sobie wcześniej nie poradził to twój post by mi pomógł.
LECI +++++++++
Bardzo dziękuję. Temat do zamknięcia.
Odpowiedz

  • +
  • -
speedkill - zdjęcie speedkill 02.08.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany