←  OFF Topic

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

[ROZWIĄZANE] Pluginy Day Of Defeat

Zablokowany

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 15.07.2012

Witam, poszukuję pluginów do gry Day of Defeat tego zwykłego nie source.
Najbardziej mi zależy na tym jak ustawić aby po wpisaniu /nazwa_broni dostawało się tą broń

Jeśli zły dział to przepraszam ale nie wiedziałem gdzie napisać
z góry dziękuję
Pozdrawiam
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 15.07.2012

hmm a tam nie uzywa sie amxx'a? i nie pisze sie pluginów w ten sam sposób tylko zastępuje sie modul cstrike modulem dod czy jakos tak ??
Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 15.07.2012

hmm a tam nie uzywa sie amxx'a? i nie pisze sie pluginów w ten sam sposób tylko zastępuje sie modul cstrike modulem dod czy jakos tak ??

Dokładnie tak jest, grałem w Deathmatch'a [ten sam silnik] a tam komunikat Amxx 1.8.2, więc jak gra jest na tym samym silniku to możemy się spodziewać amxx'a.

Jak kolega znajdzie moduł, można coś skombinować ;D
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 15.07.2012

jeden plugin zobaczyłem to ma moduł tylko <amxmodx> nic więcej (odpowiedzialny za afk)

poszukuję też zakaz reklamy w nicku i jak ktoś ma nick player czy coś to zmienia na to co podam w pluginie
Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 15.07.2012

poszukuję też zakaz reklamy w nicku i jak ktoś ma nick player czy coś to zmienia na to co podam w pluginie

Plugin z forum może zadziałać. [jeśli nie używa cstrike ;D, fakemety, fun'a, i pewnie jeszcze paru ;D]


jeden plugin zobaczyłem to ma moduł tylko <amxmodx> nic więcej (odpowiedzialny za afk)

Zobacz inne, jakie maja .inc :)
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 15.07.2012

tak wygląda modules.ini z dod'a
fun
engine
fakemeta
;geoip
sockets
regex
nvault
dodfun
dodx
hamsandwich
więc prawie jak z cs'a to może zadziała
Odpowiedz

  • +
  • -
G[o]Q - zdjęcie G[o]Q 15.07.2012

przeciez ci pisalem ze wszystkie pluginy bd działać oprócz tych wymagających cstrike bo tam trzeba zmienić cstrike na dod i skompilować + nazwy funkcji cs_* zmienic chyba na dod_* albo uzyc inc'a który symuluje cstrike uzywając fakemety wtedy 0 problemu
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 16.07.2012

spoczko :)
dzięki za pomoc
można zamknąć
Odpowiedz

Gość_21977_* 16.07.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany