←  Prośby o modyfikacje silników/klas/perków

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Dodanie damage broni ,oraz 1/8 na odbicie

  • +
  • -
cewix - zdjęcie cewix 15.07.2012

Witam ,prosiłbym o dodanie do mojej klasy Damage do broni aug 5+0.15 od int ,oraz 1/8 na odbicie przycisku.
Normalnie zrobiłbym to samo ,ale kiedy próboje komplitować ,to wyskakuje mi błąd: elitarny_predator.sma(367) : error 021: symbol already defined: "TakeDamage"
nie wiem dlaczego tak się dzieje ,jestem w 100% pewnien ,że robie dobrze ,od razu jak byście mogli po dodaniu damage ,oraz 1/8 sprawdzić ,czy cała klasa dobrze działa ,po wrzuceniu jej już na server.

Załączone pliki

Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 15.07.2012

Kompiluje się kliknij Pobierz Plugin ;D (u siebie w poscie).
P.S nie testowałem jak to działa sam to zrób.
Odpowiedz

  • +
  • -
cewix - zdjęcie cewix 15.07.2012

Nie o to mi chodzi... Miałem na myśli ,że nie kompiluje się ,po tym jak dodam damage do broni ,lub 1/8 na odbicie...
Odpowiedz

  • +
  • -
cewix - zdjęcie cewix 15.07.2012

Pobawiłęm się trocha i problem polega na tym ,że kiedy złącze np 1/x na zabicie z 1/x na odbicie lub dmg z 1/x na zabicie to wtedy wyskakuje ten błąd po prostu tak jak by nie można było użyć 2 umiejętności w których trzeba wpisać w plugin_init hamsandwich player take damage ,nie wiem dlaczego ,można by byłojakoś to omniąc mógłby ktoś mi to dodać? + poleci.

@Edit
Jednak problem polegał na tym ,że są 2 publicy które są tytułowane "takedamage" więc w jednym napisałęm "takdamage" ,oraz "takeamage",teraz się skomplikowało ,lecz nie wiem ,czy będzie działać to w praktyce ,naprawdę proszę o sprawdzenie tego ,gdyż ja nie mam dostępu.

Załączone pliki


Użytkownik cewix edytował ten post 15.07.2012 16:05
Odpowiedz