←  Problemy z pluginami

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Roundsound nie działa.

Zablokowany

  • +
  • -
Rybka - zdjęcie Rybka 24.03.2009

Witam ściągnąłem round sound by Gorfi, plik .amxx wrzuciłem do plugins, plik .sma do scripting, do plugins.ini dopisałem linijkę muzykę do sound/misc ale d*pa blada nadal nie działa. Czy coś robię źle?
Odpowiedz

  • +
  • -
Rybka - zdjęcie Rybka 24.03.2009

No widzisz nie pomogłeś bo ja już mam pliki .sma i amxx wrzuciłem wszystko jak trzeba ale nie działa.
Odpowiedz

  • +
  • -
GoForIT - zdjęcie GoForIT 24.03.2009

Sprobuj ponownie sciagnac (nowa poprawiana wersje wgralem)
staram sie rozpracowac dlaczego niektorym osob chodzi rs bez zarzutu a inne maja z nim problem
Odpowiedz

  • +
  • -
L0rdS^P0l4K - zdjęcie L0rdS^P0l4K 24.03.2009

No widzisz nie pomogłeś bo ja już mam pliki .sma i amxx wrzuciłem wszystko jak trzeba ale nie działa.


Wklej logi.
Zobacz czy dobrze masz ścieżki do utworów lub czy są w dobrych formatach jeżeli plugin nie obsługuje wav lub mp3.
Odpowiedz

  • +
  • -
Zbyszek223 - zdjęcie Zbyszek223 24.03.2009

Zdecydowanie lepszym pluginem pod muzyczkę na koniec rundy niż zwykły roundsound jest Alt End Round Sounds. Można dodawać masę dźwięków o obydwu rozszerzeniach (.mp3 i .wav). Jeśli nie chcesz używać tego pluga, popatrz, czy nazwy i roszerzenia w .sma zgadzają się z dźwiękami i ich rozszerzeniami.
Odpowiedz

  • +
  • -
Rybka - zdjęcie Rybka 27.03.2009

Sprobuj ponownie sciagnac (nowa poprawiana wersje wgralem)
staram sie rozpracowac dlaczego niektorym osob chodzi rs bez zarzutu a inne maja z nim problem

Mógłbyś link rzucić.
Odpowiedz

  • +
  • -
YeLLow'ek - zdjęcie YeLLow'ek 28.03.2009

Nie lepiej ci poszukać jakiegoś innego Roundsound'a
Odpowiedz

  • +
  • -
Rybka - zdjęcie Rybka 03.04.2009

Ten mi się podoba.
Sory wiem, że tydzień mnie nie było, ale tyle w szkole miałem.
Odpowiedz
Zablokowany