←  Pluginy AMXX

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

DemoBan - Robienie dema + ban

  • +
  • -
Pan PrO - zdjęcie Pan PrO 30.06.2012

Witam. Chciałbym wam przedstawić plugin mojego autorstwa o nazwie DemoBan. Plugin dodaje nam do AmxModMenu dodatkową opcję dzięki której możemy zrobić demko graczowi którego podejrzewamy o czity i ten gracz musi wysłać demko np. na forum tak jak w przypadku ssów. Zrobiłem ten plugin gdyż dowiedziałem się że niektóre wh mają wbudowane anty-ss.

Załączony plik  DemoBan.sma   3,28 KB   533 Ilość pobrań
Odpowiedz

  • +
  • -
Droso - zdjęcie Droso 30.06.2012

Włączone developer 1, i taki cziter zobaczy, że demko mu nagrywasz, aczkolwiek pomysł dobry.
Kilka pomysłów wyłączenie developera [lecz to jest modyfikacja plików gracza ;(]
Drugi - Zamist Demo na xxx.pl to powód taki demo o nazwie dust-21-03-2012 na stronę, żeby gracz wiedział co ma wrzucić.
Użytkownik HubertTM edytował ten post 30.06.2012 10:42
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 30.06.2012

[lecz to jest modyfikacja plików gracza ;(]

wyłączenie developer to nie modyfikacja plików gracza
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 30.06.2012

A tym pluginem blokujemy developera :D - http://amxx.pl/topic...var-checker-pl/
Odpowiedz

  • +
  • -
Lukaszz - zdjęcie Lukaszz 16.08.2012

Po co takie coś jak na demku i tak nie ujrzysz WH? Będziesz trzeba ESP zastosować, więc wychodzi na to samo co HLTV.
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 16.08.2012

Nie ujrzysz WH lecz możesz się przyjrzeć i ocenić z innymi forumowiczami czy dany gracz posiada WH :)
A tak inną drogą gracz po dowiedzeniu się że nagrywasz mu demo to może sobie je wyłączyć wpisując w konsoli "stop" więc do bani trochę no i tej komendy nie możesz mu zabronić użyć.
Odpowiedz

Flk - zdjęcie Flk 16.08.2012

no niby tak ale demka raczej nie utnie i na paru sekundach będzie widać czy ma wh
Odpowiedz

  • +
  • -
sunzee - zdjęcie sunzee 02.03.2014

żeby zobaczyć czy gracz ma wh popaczcie sobie plugin lucia halucination ;)

Odpowiedz