←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Ban na steamie

Zablokowany

  • +
  • -
misiek_23 - zdjęcie misiek_23 22.03.2009

Witam, dzis o 18 wszedlem na konto steam i wyświetlił mi się komunikat że moje konto steam zostalo zbanowane na wszystkie gry. Wychodzi na to, że używałem cheatow. Nigdy nie miałem włączonych cheatow na steamie ( kiedys na non steamie) czy jest jakas możliwość odbanowania ?? :) czy tylko kupienie nowego steam?
Odpowiedz

Gość__* 22.03.2009

Witam, dzis o 18 wszedlem na konto steam i wyświetlił mi się komunikat że moje konto steam zostalo zbanowane na wszystkie gry. Wychodzi na to, że używałem cheatow. Nigdy nie miałem włączonych cheatow na steamie ( kiedys na non steamie) czy jest jakas możliwość odbanowania ?? :) czy tylko kupienie nowego steam?

Za darmo bana nie dostałeś od wujka VAC`a. Nie ma możliwości unban`a. Jedynie wyjście to kupno nowego klucza.
Odpowiedz

  • +
  • -
misiek_23 - zdjęcie misiek_23 22.03.2009

No jak mowie ze nic nie robilem to nic nie robilem. Czyli nowy klucz i tyle...spoko :D Jakos wytrzymam. Dzięki
Odpowiedz

Gość__* 22.03.2009

Zrestartuj PC i spróbuj ponownie się połączyć. Być może jakiś error miałeś.
Odpowiedz

  • +
  • -
misiek_23 - zdjęcie misiek_23 22.03.2009

A jak mój steam został zbanowany to przyjdzie mi cos na e-maila czy tylko ta wiadomość która się pojawiła na początku ?
Odpowiedz

Gość__* 22.03.2009

Nie wiem, nie miałem nigdy bana.
Odpowiedz

  • +
  • -
GaCeK - zdjęcie GaCeK 22.03.2009

;> kur3k to weź sprawdź(poświęć się) dla dobra graczy i forumowiczów AMXX.PL i spróbuj cheatować xD ale tak przy temacie może wyślij e-maila, bo jednak może dostali jakieś demko przypadkowe, a może ty tak grasz i możesz im to udowodnić
Odpowiedz

Gość__* 22.03.2009

;> kur3k to weź sprawdź(poświęć się) dla dobra graczy i forumowiczów AMXX.PL i spróbuj cheatować xD ale tak przy temacie może wyślij e-maila, bo jednak może dostali jakieś demko przypadkowe, a może ty tak grasz i możesz im to udowodnić

-.- ... VALVE daje bany tylko za pomocą VAC`a? Można dostać bana ligę typu: ESL, GameBite itp. ale wtedy, masz tylko bana w tych ligach? Można też trafić na społeczne portale typu: blacklisted.pl
Odpowiedz
Zablokowany